Home » Tipy a návody » Jaké látkové rolety do špaletových oken?

Jaké látkové rolety do špaletových oken?

Rolety poskytují svým majitelům celou řadu výhod. Kromě toho, že nabízejí dokonalé zatemnění interiéru, fungují také jako termoizolace a pomáhají tak zabránit úniku tepla z místnosti. Další jejich velkou výhodou je termoizolace protihluková a to především z venkovního prostředí.

V současné době si můžete objednat látkové rolety přímo na míru, které plní funkce nejen výše zmíněné, ale jsou i dokonalou dekorací vašeho interiéru.

Naše firma dodává vnitřní rolety s několika variantami ovládání – elektrické, na baterie či na řetízku a pružince v různých barevných provedeních. A taktéž zajistí i komplexní servis, který se týká zaměření i montáže. V naší nabídce naleznete velmi originální kolekci dekorů. Také propustnost světla je různá. Do obývacího či dětského pokoje nebo do kuchyně jsou ideální rolety průsvitné či průhledné, pro ložnici využijete rolety zatemňovací.

látková roleta basic do špaletového okna

Látkové rolety do špaletových oken

Pokládáte-li si otázku, jaké rolety budou do špaletových oken nejvhodnější, čtěte dál.

Látkové rolety do špaletových oken se hodí pro okna menší a špaletová, ideálně v kombinaci s kovovou konzolí. Díky velké nabídce velmi kvalitních látek je zajištěno mnohostranné využití látkových rolet tohoto typu. V naší nabídce naleznete především rolety Basic, které mají návinovou hřídel o průměru 28 mm. Tento průměr zajišťuje optimální chod rolety. Ovládání rolet je řešeno řetízkem nebo motorickým ovládáním.

Co se montáže týká, vybírat můžete ze dvou variant – montáž na zeď nad okno nebo do ostění okna. Je to jediný typ rolety, kterou lze montovat pomocí speciálních držáků, bez vrtání do zdi.

Látkové rolety nabízejí celou řadu výhod. Patří mezi ně celá barevná paleta konzol i mechanismů, kovové konzoly v různém provedení (starobronz, nikl, satén nebo leštěný kov), nekonečné řetízky v různých barvách, bezpečnostní prvky, velký výběr zátěžových lišt či sdružení rolet. Můžete využít ovládání pro 2-3 rolet naráz.

Další zajímavé články

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top