Kolik stojí látkové rolety?

Home » Poradna » Kolik stojí látkové rolety

Ochrana před nadměrným slunečním zářením, estetický vzhled a jednoduchá montáž jsou jen některé z výhod vnitřních rolet. Jsou oblíbené nejen v bytech a rodinných domech, ale také v kancelářích a veřejných prostorách. Pravděpodobně se ptáte, kolik látkové rolety stojí a zda se za tu cenu vyplatí. Vše záleží na tom, jaký model si vyberete.

Nezapomeňte však látkové rolety sladit se specifičností vašeho pokoje, jeho výzdobou a vašimi potřebami. Zakázkové modely, například pro střešní okno, mohou být o něco dražší než tradiční výrobek.

Cenově atraktivní jsou i nejoblíbenější typy rolet, jako jsou látkové rolety a rolety den a noc. Cílová cena produktu závisí na tom, jakou látku si vyberete. Na trhu je obrovský výběr materiálů, které lze sladit s charakterem vašeho pokoje. Rolety, které jsou navrženy tak, aby dodatečně poskytovaly tepelný komfort, mohou být o něco dražší. V létě zabraňují průchodu slunečního záření a v zimě zase úniku tepla z místnosti. Totéž platí pro zatemňovací rolety. Oproti klasickému průhlednému materiálu mohou být o něco dražší. Rozdíly jsou obvykle několik desítek korun. Cena látkových rolet se odvíjí také od barvy látek, např. doplňkové vzory nebo nestandardní odstíny.


Kolik stojí látkové rolety

Látkové rolety

Látkové rolety na míru jsou pro vnitřní zastínění oken, které se skvěle hodí v každém interiéru, ale hodí se i na okna PVC, dřevěná a hliníková. Poskytnou dokonalou ochranu před nadměrným pronikáním slunečního záření do interiéru, zaručí pocit soukromí a stanou se krásnou okenní dekorací.

Kromě desítek různých barev látek odolných proti vyblednutí nabízíme také různé typy roletových systémů . Patří sem mini rolety, rolety v neinvazivní PVC kazetě a ALU kazetě a volně visící rolety s montáží na stěnu nebo strop. Každý si zde najde to své. Látkové rolety mají mnoho zastánců – někteří je oceňují pro snadnou montáž, jiní pozitivně překvapí jejich unikátní funkčností nebo schopností dokonale je zapadnout do svého interiéru. Vnitřní rolety jsou spojením funkčnosti a moderního designu, které splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Látková roleta 1200 x 1400 mm – cena od 1 173,- Kč bez DPH

Římské rolety na míru

Římské rolety na míru jsou moderní rolety, jejichž historie sahá až do starověkého Říma. Za své jméno vděčí starým Římanům, kteří si do oken věšeli mokré svazky látek. Chránili tak dům před horkem a všudypřítomným prachem. O estetiku takového řešení tehdy nikdo nestál, záleželo pouze na praktických ohledech. Látkové rolety dnes mají dekorativní funkci, ale díky možnosti zastavit je v jakékoli úrovni okna dokážou stejně jako před staletími ochránit dům před přebytečným slunečním zářením.

Nabízíme moderní římské rolety na míru v libovolných rozměrech. Můžete tak najít krásné a praktické rolety, které se hodí ke každému stylu interiéru. Klíčový význam při výběru římských rolet spočívá v tom, že zcela změní vzhled každého interiéru, dodají mu svěžest, eleganci a útulnost. Hodí se jak k velkým oknům do obývacího pokoje, k standardním oknům do kanceláře, do všech moderních a minimalistických interiérů, tak i k malým oknům v kuchyni či koupelně. Římské rolety zaručují optimální zastínění místnosti. Eliminují také nepříjemné odlesky světla na obrazovkách, což se promítá do zvýšeného pohodlí při práci u počítače nebo odpočinku při sledování televizních filmů. Římské rolety na míru vám poskytnou pohodlné soukromí a bezpečné užívání po mnoho let.

Látková římská roleta 1200 x 1400 mm – cena od 3 629,- Kč bez DPH

Střešní rolety

Rolety do střešních oken jsou řešením, které dokonale odpovídá potřebám dnešních interiérů. V moderní výstavbě se často vyskytují šikminy, na které se instalují střešní okna, a podkroví se střešními okny různých značek se využívají i pro obytné nebo kancelářské prostory. Navíc ne každý může nebo chce používat venkovní rolety. Málokdo si uvědomuje funkci vnitřních střešních rolet. Vnitřní střešní rolety na míru umožňují snadno a efektivně regulovat přítok světla a slunečních paprsků a chrání tak členy domácnosti před příliš vysokými teplotami a nepohodou v horkých dnech. V zimě navíc izolují a chrání místnost před tepelnými ztrátami.

Látková střešní roleta s lištami 580 x 1200 mm – cena od 2 012,- Kč bez DPH

Látková střešní roleta bez lišt 580 x 1200 mm – cena od 814,- Kč bez DPH

Rolety den a noc

Při zařizování bytu je třeba věnovat zvláštní pozornost zastínění oken. Rolety den a noc jsou výrobky, které jsou vnímány jako moderní, vnitřní zastínění oken a jsou oblíbenější než látkové rolety například v obývacích pokojích nebo kuchyních. Umožňují optimální stmívání ve dne i v noci a mají trochu jiné funkce než římské rolety nebo plisé.

Zejména v přízemních bytech chrání členy domácnosti a interiér před zraky sousedů a kolemjdoucích. Používají se na zakrytí oken, ale jsou také krásnou ozdobou každé místnosti. Vnitřní rolety den a noc vám umožní cítit se kdykoli pohodlně. V pravé poledne si můžete zdřímnout nebo sledovat film bez odrazů na obrazovce. Sami se rozhodnete, zda do místnosti pustíte sluneční světlo nebo použijete zatemňovací rolety. Jedná se o vynikající alternativní a univerzální řešení i pro okenní rámy díky různým způsobům jejich montáže. Jsou ideální pro obývací pokoj, který dostává různé množství slunečního světla. Roleta den a noc je jedním z nejprodávanějších produktů, které si naši zákazníci vybrali.

Látková roleta den a noc 650 x 1400 mm – cena od 2 934,- Kč bez DPH

Zatemňovací rolety

Co čekat od zatemňovací rolety? Při hledání pogumovaných rolet nebo tzv. Termo rolet máme většinou jeden cíl – bojovat se sluncem a ve výsledku nebo zároveň snížit teplotu, kterou intenzivní sluneční záření v dané místnosti způsobuje. V tuto chvíli se vyplatí mít vyvážená očekávání od možností, které v této věci nabízejí pogumované látky, protože jejich možnosti jsou organické, zejména pokud jde o chlazení místnosti. Materiál nepochybně unese zásah slunce a to samo o sobě vám dává pocit úlevy. Na druhou stranu se tato látka také zahřívá.

Látková zatemňovací roleta 1400 x 1600 mm – cena od 2 121,- Kč bez DPH

Plisé rolety

Možnost nastavení rolety shora i zdola se promítá do zvýšené funkčnosti tohoto zastínění. Ve srovnání s tradičními závěsy je to ideální řešení. Zakrytím vybraných částí okna můžete přesně regulovat množství světla vstupujícího do každého interiéru. Tato funkce je zvláště užitečná, když dvě osoby používají jednu místnost různými způsoby. Část okna, kterou proniká oslňující sluneční světlo, pak můžete zakrýt a zbytek okna nechat odkrytý. Díky tomu je možné pracovat na počítači bez odrazů světla na monitoru a zároveň číst knihu.

Proč se vyplatí vybírat okenní plisé rolety?

Plisé rolety jsou moderním řešením problému nadměrného osvětlení v interiérech domácností a kanceláří. Umožňují přesnější regulaci množství světla vstupujícího do místnosti. Instalací těchto rolet získáte mnoho důležitých výhod :


Plisé roleta 400 x 2000 mm – cena od 1 099,- Kč bez DPH

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top