Home » Tipy a návody » Jak efektivně zastínit střešní okno? Skvělý tip je látková roleta!

Jak efektivně zastínit střešní okno? Skvělý tip je látková roleta!

Snad každý člověk prahne po krásném bydlení s moderními prvky. A tak není divu, že jsou v posledních letech v kurzu střešní okna. I když oslní originálním vzhledem a zajistí dokonalý průchod světla, mají i svá úskalí. Ne vždy jsou totiž sluneční paprsky vítané. Naštěstí existují univerzální rolety na střešní okna.

Bez stínění to nejde

Střešní okna mohou mít nejrůznější tvary, velikosti i designy, a proto potřebují obleček na míru. Univerzální rolety na střešní okna vyřeší přehřívání v místnosti rázně a elegantně. Zatemňovací látkové rolety oceníte, když přijdete v létě po noční směně a chcete se pořádně vyspat. Padnou jako ulité do dětských pokojů, protože jen málokteré miminko dokáže spát při světle. Rozhodně vyřeší i přehřívání v místnosti. Díky nim už vám nebude v podkroví nesnesitelné vedro.

Možná jste nevěděli, že se o správnou funkci univerzální látkové rolety postará pružina bez aretace. Právě ta zajišťuje plynulý chod a roleta se neprověsí. Zkrátka a dobře. Vybraný model stínění si nastavíte do jakékoliv pozice a komfortně regulujete průsvit slunečních paprsků. Například rolety na střešní okna Velux jsou možné vyrobit v maximální šířce 1 200 mm a maximální výšce 1 400 mm. To znamená, že uspokojí náročné požadavky klienta na jedničku.

Potřebujete rolety do střešních oken na zakázku

Dopřejte si úplné zatemnění

Oblíbené látkové rolety si pořídíte snad do všech typů střešních oken. Lze zvolit upevnění pomocí úchytných bodů anebo lištový systém, s ním si pohodlně zvolíte výšku stínění. Interiérové modely s hliníkovými vodícími lištami mohou být jednobarevné i se vzorem. Nejpopulárnější jsou rolety s plně zatemňujícím efektem, či produkty propouštějící světlo jen částečně. Je možné řetízkové anebo motorické ovládání.

Zajistěte si pro svá střešní okna kvalitní zastínění. Univerzální látkové rolety jsou variabilní a lze je koupit v mnoha barevných provedeních.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top