• Telefon: +420 737 739 714
  • E-Mail: info@mk-rolety.cz
  • Velká kvalita provedení
  • Luxusní zboží

Zastínění oken proti slunci


Home » Tipy a návody » Zastínění oken proti slunci

Potřebujete kvalitní stínění pro vaše okna? Víte jak si správně vybrat zastínění oken proti slunci? My vám ukážeme menší návod, jak zvolit stínění, které vám bude nejvíce vyhovovat. Je více možností, které vás uchrání před slunečními paprsky, které mohou nepříjemně přehřívat váš interiér. Pojďme se spolu podívat, jaké máme možnosti, abychom použili moderní venkovní nebo vnitřní zastínění oken

 

Jaké máme možnosti zastínění oken

Vždy je možností více. My se ovšem budeme zaobírat nejvhodnějším způsobem. Jaké vlastně máme možnosti zastínění oken? Jsou to hlavně dvě možnosti, které nám nejlépe ochrání naše okna před sluncem a v neposlední řadě nechtěným pohledům do našeho soukromí.

 

 
 
 

Venkovní rolety proti slunci

Jedná se o nejlepší ochranu vašich oken. Venkovní stínění dokáže ochránit proti pronikání slunečních paprsků do vaše interiéru. Doporučujeme venkovní rolety proti slunci se zateplenou lamelou, která dokáže více ochránit vaše okna a tudíž i nadměrnému přehřívání interiéru. Pokud zvolíte venkovní rolety MINIROL, pak vsadíte na skutečný skvost mezi roletami. Ne pro nic za nic je na tyto rolety nabízena záruka 5 let. Druhou variantou, kterou vám můžeme doporučit jsou venkovní screenové rolety, které se postarají o odraz slunečních paprsků. Proti klasickým venkovním roletám mají tu výhodu, že vám zůstane zachovaný výhled ven. Neztrácíte kontakt se svým okolím.

venkovní rolety bílé Minirol RD

duo roleta barevná

 
 
 

Vnitřní stínění oken

Na vnitřní stínění oken se nejvíce využívají všechny typy rolet a žaluzií. Mezi nejpoužívanější patří vnitřní okenní rolety, které si získalo mnoho svých příznivců. S vnitřní roletou dokážete totiž sladit dokonale celý váš interiér. Jsou nabízeny v různém provedení a barevná škála je opravdu velká. Obsluhu těchto rolet je jednoduchá na řetízek pro náročnější klienty je připraveno elektrické ovládání na spínač nebo dálkové RTS. Dnešní stínící technika je na velmi vyspělé úrovni a neustále se vyvíjí. Moderní zastínění oken vám zajistí látkové rolety, které se vyrábějí na míru pro každého klienta dle jeho požadavků.