Lista here!

Home » Tipy a návody » Jak darovat domu moderní kabátek? Pořiďte oknům atraktivní venkovní rolety!

Jak darovat domu moderní kabátek? Pořiďte oknům atraktivní venkovní rolety!

Každý majitel domu prahne po jeho trendy vzhledu. Díky venkovním roletám dosáhne nejen nádherného designu, ale zaručí si vysoký stupeň zastínění, snížení hluku z ulice, termoregulační účinek a bezpečnost. Tento typ stínění bude slušet každému domku a navíc s ním ušetříte peníze za energie.

Výhody v každém směru

Praktické venkovní rolety jsou instalovány z vnější strany domu a poznáte je podle zavěšení z profilových lamel, jež se pohybují ve vodících lištách. Jakmile je vytáhnete, ukryjí se do designového boxu. Postupným spouštěním rolet regulujete sluneční svit vcházející do interiéru. Pro venkovní rolety se lidé rozhodují hned z několika důvodů.

Pohyblivé lamely jsou vyráběny z kvalitních materiálů, a proto se postarají o tepelnou i zvukovou izolaci. Navíc chrání soukromí a mají nádherný vzhled. Největším pozitivem jsou ochranné a termoregulační vlastnosti. Lze je využít během parných letních dnů i v zimě. Pokud byste chtěli uspořit za energie, nemají konkurenci. Padnou jako ulité starším domům i novostavbě.

venkovní rolety novostavba

Proč předokenní rolety?

Když pomineme estetickou stránku, zaměřme se také na praktické ovládání. Pokud prahnete po komfortním řešení, upřednostněte elektrický pohon. Moderní technologie umožňují vytahovat a zatahovat rolety dle libosti. Další variantou je ruční ovládání. Toto venkovní zastínění ochrání okna i rámy před rozmary počasí. Ať už se jedná o ostré slunce, vítr, déšť, kroupy či sníh, nic je nerozhází.

Třešnička na dortu pro vaše okna Milovníci skutečného luxusu ocení na oknech venkovní screenové rolety neboli clony proti slunci. Exkluzivní stínící technika se instaluje na venkovní stranu okna či stěnu stavby. Díky screenovým roletám si užijete pohled ven na rozkvetlou zahradu, a přitom si během jednoho pohybu zajistíte soukromí. Screenové clony jsou luxusní záležitostí a ohromí dekorativními vlastnostmi i praktickým využitím.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top