Home » Tipy a návody » 7 důvodů, proč si vybrat motorizované rolety a žaluzie

7 důvodů, proč si vybrat motorizované rolety a žaluzie

Dnes se většina majitelů domů a realitních profesionálů shodne, že stínění oken hraje klíčovou roli při zvyšování soukromí a elegance jakéhokoli prostoru. Investice do nemovitostí, stejně jako do interiérů, jsou klíčem k dlouhodobým přínosům v našich domovech.

Motorizované roletyžaluzie jsou jedním z klíčových řešení oken, které definuje skutečnou podstatu investice. Dnešní stínění dodává vašemu životnímu stylu skutečnou hodnotu.

motorizované rolety a žaluzie

Pojďme si přečíst o sedmi skvělých výhodách, díky nimž rolety a žaluzie stojí za investici:

Více možností napájení

Motorizované stínění může být napájeno baterií nebo pevně zapojeným řešením na 220 V, která vám umožní snadno a pohodlně napájet vaše žaluzie nebo rolety tak, jak chcete. Dobrým řešením je, pokud jste schopni vést kabely skrz vaše stěny pro hezčí vzhled. Nato bychom měli myslet již při výstavbě rodinného domu nebo při jakékoliv rekonstrukci. Pokud se rozhodnete, že baterie není pro vás vhodná, můžete dodatečně přivést elektrický proud v lištách po stěně.

Úspora energie s bezkonkurenční elegancí

Protože se globální oteplování stává skutečnou hrozbou, je vždy vhodné šetřit energii, kdykoli je to možné. K tomu můžete přispět pouhým výběrem rolet a žaluzií na dálkového ovládání. Je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak šetřit energii. Prostřednictvím motorizovaného provedení, můžete stínění vytahovat nebo stahovat nejelegantnějším způsobem, a samozřejmě je to rychlé a vysoce pohodlné.

Ať už je slunečné odpoledne nebo chladné ráno, tyto účinné stínící systémy pomáhají při odklonění přímých slunečních paprsků. Zatímco stažené stínění v létě zabraňuje zahřívání místnosti, v zimních měsících vytažené vede k zachycení přirozeného tepla ze slunce. Toto přirozená řešení pomáhá minimalizovat vaši závislost na vašem systému, a tím snižují náklady na energii.

rolety a žaluzie pro úsporu energie

Minimalizace UV efektu

Rolety a oblíbené žaluzie jsou navrženy tak, aby snižovaly teplo ze slunečního světla, ale také zabraňovaly UV paprskům ve vstupu do vašeho domu. To pomáhá chránit váš nábytek před vyblednutím, a chrání vás i vaši rodinu před nepříznivými účinky UV záření.

Obrovské přizpůsobení

Protože každý člověk je jedinečný, tak jsou naše volby a preference různorodé! Naštěstí vám dnešní trh nabízí celou řadu možností výběru vašich oblíbených látek a různé barevné provedení. Zatímco každá místnost slouží jinému účelu, osvětlení v interiéru se také podle toho mění.

Ať už je to screenová roleta, zatemňovací roleta nebo elegantní římské rolety, v závislosti na vašich potřebách, máte na výběr z mnoha možností. Oboustranné textilie, světle zbarvené textilie a mnoho dalšího. Motorizované rolety jsou k dispozici v nespočetných vzorech, které vyhovují každému oknu.

vnitřní screenové elektrické rolety

Udržují nás v bezpečí

Jak uklidňující by to bylo, kdybyste kromě pohodlí a elegance získali naprostý klid, i když nejste doma z hlediska bezpečnosti a ochrany svých blízkých. Ano, chytré žaluzie i rolety poskytují všechny tyto funkce. Nebudete se muset starat o to, aby se děti nebo domácí zvířata zranily tím, že se zapletou do řetízků, protože jsou bezšňůrové. Také pomáhají vašemu domovu vytvářet iluzi obsazenosti domu, i když jste pryč celé týdny.

Motorizované zastínění lze nakonfigurovat s časováním, kdy se mají vytahovat nebo zatahovat. Proto, i když jste daleko, přednastavená automatizace pomůže vytvořit dojem, že jste doma.

Pohodlí nade vše

Každý má hektický životní styl, a proto vždy dávejte pozor, abyste zjednodušili své každodenní činnosti. Představte si, jaké únavné by bylo, kdybyste každý den bez problémů vytáhli všechnu stínící techniku svého domu. Je to úkol, který může být únavný po návratu domů z náročného dne v práci, zejména pokud máme těžko přístupná okna.

Díky elektrickému ovládání je váš život pohodlnější, protože každodenní ruční ovládání rolet nebo žaluzií se stává minulostí. Ať už se jedná o velká okna vaší kanceláře nebo okna jakékoliv velké místnosti, máte možnost ovládání kliknutím na tlačítko na zdi, nebo dálkového ovládání.

pohodlné ovládání rolet a žaluzií

Přidání estetiky

Jednou z největších a nejvýznamnějších výhod motorizovaného zastínění je způsob, jak vylepšit výzdobu interiérů, ať už jde o firemní prostředí nebo rodinný dům. Závěsné šňůry, které jsou viditelné po stranách ručních rolet a žaluzií, jednoduše ničí vzhled oken.

Rovnoměrnost a synchronizace při jednotném vytahování nebo zatahování je jedním z vrcholů motorizovaného stínění.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top