Home » Tipy a návody » Protihmyzová síť „Jak vám pomůže“

Protihmyzová síť „Jak vám pomůže“

Především během letního období každý hledá způsob, jak zamezit vniknutí obtížného hmyzu do našeho interiéru. Jedním z možných řešení je protihmyzová síť. Spolehlivě ochrání před nepříjemným hmyzem a ještě nepříjemnějšími štípanci. Výhodou je, že nikterak neruší výhledu z okna a v žádném případě nebrání větrání.

V nabídce naleznete celou řadu různých druhů sítí a to nejen do oken, ale i balkonových či dalších dveří. Můžete si objednat i sítě proti hmyzu na míru, které připravujeme z vysoce kvalitních hliníkových profilů i kvalitní síťoviny. Sítě se dají velmi snadno namontovat a to bez jakéhokoli zásahu do okenního rámu a zase se z něj velice snadno vyjmou. Vzhledem k tomu, že v nabídce je široká škála různých druhů i odstínů barev, sladíte sítě do oken velmi snadno s barvou okenního rámu.

sítě proti hmyzu

Sítě do oken

Sítě do oken proti hmyzu nabízejí dokonalou a kvalitní ochranu. V nabídce naleznete nejen pevné sítě do oken s lemem nebo bez lemu, které jsou nejčastěji používané, tak i sítě rolovací, plisované nebo posuvné.

Pro větší okenní prostory jsou vhodné sítě plisované, které se posouvají v horní části ve vodících lištách, které mají tvar U a ve spodní části je pak PVC profil. Sítě se do oken instalují bez pomoci nářadí.

Sítě do dveří

Sítě proti hmyzu do dveří jsou vhodným doplňkem nejen do dveří balkonových. Vybírat můžete různé varianty – pevné, rolovací či plisé. Pevné dveřní sítě mají pevnou konstrukci a lze je instalovat do jakéhokoli typu dveří (plastové, dřevěné či hliníkové). Síť je upevněna na hliníkovém rámu, s nímž se vsazuje do dveří.

Posuvné sítě proti hmyzu do dveří se uchycují do speciální kolejnice a jsou vhodné především ke dveřím francouzským či do prostorů, kde je přede dveřmi málo místa.

Plisované sítě jsou vhodné především do větších dveřních prostorů.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top