Home » Tipy a návody » Stínění v dětském pokoji věnujte pozornost

Stínění v dětském pokoji věnujte pozornost

Pokoje pro děti by měly být pestré a veselé, aby stimulovaly představivost těch nejmenších. Kromě barvy však dětský pokoj potřebuje také spolehlivý výhled a ochranu proti slunci. Pozornost by měla být věnována kvalitě a funkčnosti. Vzhledem k tomu, že je dětský pokoj obvykle i obývací pokoj, ložnice a studium v jednom, design okna musí být co nejmenší.

Pokud jde o ochranu před slunečním zářením, hraje roli několik faktorů. Především v prostorách pro děti je důležité vyvážené klima místnosti. Funkční stínění oken významně k tomu přispívá. Navíc kvalitní stínění od Německého výrobce MHZ poskytuje spolehlivé soukromí a ochranu před sluncem v mnoha barevných a veselých barvách. Děti a mládež mohou mít pokoj individuálně a atraktivně vyzdobený.

stínění dětského pokoje

Plisované žaluzie jsou k dispozici v mnoha barvách a vzorech přátelských pro děti. Zde jsou krásné motivy pro malé děti, jako jsou puntíky, květiny nebo body v jemné pastelové, můžete zvolit světlé tóny, proužky pro teenagery. Funkční tlumící stínění zajišťují nerušený spánek. Poloprůhledné vlastnosti jsou užitečné jako ochrana soukromí a oslnění u stolu.

Dětské pokoje v podkroví mají mnoho světla, ale tyto místnosti musí být zvláště chráněny před přehřátím. Látkové Plisé žaluzie zajišťují obzvláště dobrý způsob, jak regulovat tok světla.

V dětském pokoji nezapomínejte na sítě do oken proti hmyzu pro ochranu vašich dětí proti poštípání hmyzem.

Zvláště u malých dětí je třeba věnovat velkou důležitost zajištění prvků na řetízku a šňůrkách, aby nedošlo ke zranění. V ideálním případě se používají motorizované látkové rolety s dálkovým ovládáním. Těsné záhyby jsou také ideální pro použití u dětí, protože jsou nejen snadno ovladatelný, ale také splňují požadavky na bezpečnost dětí. Aby nedošlo ke zranění dětí ve věku do 4 let jsou používané speciální bezpečnostní prvky.

stínění dětského pokoje plisé

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top