Home » Tipy a návody » Rolety den a noc bez vrtání mají omezené možnosti

Rolety den a noc bez vrtání mají omezené možnosti

Systém pro ochranu před sluncem a vašeho soukromí, nabízí rolety den noc bez nutnosti vrtání do rámu vašeho okna. Díky látce, která má dva proužky ( průhledné a neprůhledné ) můžete propouštět světlo do místnosti dle své potřeby.

S pomocí bočního řetízkového ovládání, lze polohu tkaniny přesně nastavit tak, aby přes průhledné proužky proniklo buď více denního světla, nebo neprůhledné proužky spolehlivě chrání před zvědavýma očima a zastavují sluneční paprsky, který nadměrně přehřívají interiér. Tuto vlastnost lze použít v jakékoli výšce, protože textilie může být zcela srolovaná nahoru a dolů jako běžná roleta s bočním tahem.

Žádné vrtání – jen upněte na rám okna!


Jednoduchá instalace rolet den a noc s přiloženými nastavitelnými upínacími svěrkami jde opravdu rychle. Svěrky jsou jednoduše upnuty spolu s montážním profilem dvojitých rolet na okenním křídle. Pokud máte pronajatý byt nebo nová okna do kterých nechcete vrtat, našli jste pravé řešení pro vás.

  • volitelná strana ovládání
  • výroba na míru
rolety den a noc bez vrtání hnědé

Nejvíce se hodí do panelákového bytu

Bydlíte v panelákovém bytu a řešíte vhodné zastínění na vaše okna? Máte okna, která vyčuhují směrem do interiéru? Potom jsou pro vás dvojité okenní rolety vhodné. Je třeba počítat s tím, že jejich výroba je omezena na určitou velikost.

Při zastínění oken určitě nebudou žádné starosti. Komplikovanější situace může nastat, pokud chcete roletu použít na balkonové dveře. Omezená velikost je 2 m2. Potom zbývá už jen varianta s nalepením nebo vrtáním.

U oken s výklenkem doporučujeme jiné řešení

Máte li u okna ostění, raději na roletu bez vrtání zapomeňte. Má tom praktické odůvodnění! Neotevřete zcela okno. V tomto případě volte možnost umístit roletu den a noc na stěnu, před výklenek okna. Roleta vám nádherně zakryje celý výklenek, a vybraná látka zdůrazní dominantu oken.

Bohatý výběr látek dle šíře pruhů

Roletu den noc a navíc bez vrtání mají v oblibě jak mladé, tak starší generace. Jedná se o velmi pohodné ovládání pomocí PVC řetízku.

Průsvitná látka se dodává v šíři 50 mm a zatemňovací látka 70 mm, to proto, aby zatemňovací proužek dokonale zakryl záclonový proužek. Na výběr je více cenových kategorií z katalogů látek.

Oblíbené barvy: béžová, hnědá, žlutá a vy-jímkou není ani modrá barva látky.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top