Lista here!

Home » Tipy a návody » Hledáte levné a přitom elegantní stínění do oken? Vsaďte na vnitřní horizontální žaluzie!

Hledáte levné a přitom elegantní stínění do oken? Vsaďte na vnitřní horizontální žaluzie!

V posledních letech jsou v kurzu moderní typy zastínění, jako jsou látkové rolety do oken, vertikální a posuvné lamely či plisé. Zapomíná se však na vnitřní horizontální žaluzie. Dříve patřily k nejrozšířenějším druhům zastínění, dnes jsou tak trochu opomíjeny. Je to škoda, protože oslní nespočtem barevných provedení, snadnou instalací a přijatelnou cenou.

V čem tkví kouzlo žaluzií?

Je jisté, že se okno neobejde bez stínění. Jedná se o domy s velkými prosklenými plochami i malá okýnka v podkroví. Pokud jsou okna na jih anebo západ, je třeba se slunečním paprskům ubránit. Vnitřní horizontální žaluzie Plzeň jsou nejen nepostradatelné kvůli regulaci světla v místnosti, ale poslouží jako dekorativní prvek.

Dnes je možné pořídit horizontální hliníkové žaluzie s vodorovnými lamelami s překrásnou lesklou úpravou. Právě díky ní odrážejí sluneční svit od oken, což zaručuje ideální teplotu v místnosti i v největších vedrech.

horizontální žaluzie

Proč zaujmou?

Vnitřní horizontální žaluzie zaujmou pořizovací cenou, protože patří k nejlevnějším na trhu. Jistě okouzlí svou jednoduchostí a lze je pořídit v mnoha barevných variantách. Prostě si zvolíte odstín, který ladí s ostatním vybavením a dekoracemi interiéru. Určitě vám padne do oka fialová, stříbrná, zlatá, modrá i červená. Vnitřní žaluzie vás ochrání před zvědavými pohledy kolemjdoucích a sousedů. Není možné opominout jejich jednoduchou montáž a údržbu.

Lamely horizontálních vnitřních žaluzií jsou odolné, barevně stálé a spolehlivé. Horní i spodní profil je barevně sladěn. To vše pro dokonalou harmonii. Ovládání řetízkem nahoru a dolů či naklápění lamel zvládne i malé dítě. Nutno podotknout, že padnou do jakékoliv místnosti a nevadí jim ani vlhkost. Tento moderní typ stínění je moderní a díky svým kladným vlastnostem nevyjde nikdy z módy.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top