Home » Tipy a návody » Dvojité rolety mají skvělé vlastnosti

Dvojité rolety mají skvělé vlastnosti

Co jsou dvojité rolety a jak fungují?

Dvojité rolety jsou jedním z nejvšestrannějších stínění na okna na současném trhu. Pokud hledáte soukromí i kontrolu světla ve vašem interiéru, jsou rolety Twintex jednou z vašich nejlepších sázek, co se týče kvality. Kombinují dvě různé látky, které jsou začleněny do jedné velké části.

Jednou z nich je průsvitná neboli čirá látka, která vám pomáhá chránit před vnějším pohledem, a umožňuje přirozenému světlu vstup do místnosti. Navíc vás dobře chrání proti UV paprskům od slunce, které jsou škodlivé jak pro zdraví, tak pro vybavení vaší domácnosti.

Druhou látku tvoří zatemňovací tkanina, která pomáhá blokovat světlo skrz samotnou látku. Kdykoli je v místnosti potřeba úplná tma nebo soukromí, zejména v noci, aby byl zajištěn dobrý spánek, je zatemňovací látka stažena.

Pro svoji novou roletu si můžete vybrat ze široké škály látek, které jsou velmi elegantní, aby se na ně dalo dívat, a přispěly k estetickému vzhledu pokojů. Můžete se rozhodnout pro motorizované ovládání pomocí dálkových ovladačů, které eliminují problémy s ručním ovládáním rolet.

Dvojité rolety mají skvělé vlastnosti

Duální roletové stínění patří mezi nejlepší na trhu.

  • Mají vynikající kvalitu, která vám vydrží roky
  • Dostanete pestré barevné možnosti
  • Můžete se také rozhodnout pro motorizovaný provoz. Akumulátorové motorizované rolety jsou bezpečné pro domácí mazlíčky a děti. Jsou napájeny z integrovaných baterií.
  • Zatemňující rolety den a noc, které nastavujete dle vašich požadavků
  • Inteligentní motorizované stínění, může být také integrováno do vašeho domácího automatizačního systému, protože používají motory Somfy IO.
motorizované rolety den a noc

Rolety den a noc vám zajistí nejlepší kvalitu produktu na trhu. Vyzkoušejte je a nebudete litovat.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top