Home » Tipy a návody » Plisé žaluzie „Zajistěte si bydlení v podkroví bez přehřátí interiéru”

Plisé žaluzie „Zajistěte si bydlení v podkroví bez přehřátí interiéru”

Bydlení, práce a spaní – moderní bydlení v podkroví. Místnosti jsou světlé a prostorné a nabízejí pohodlí na nejvyšší úrovni. Šikmé stěny pokojů v podkroví mohou být využity jako extra kreativní prvky v bydlení. To vás podporuje při vytváření vašeho osobního stylu. Exteriérové střešní nosníky a velkorysá okna poskytují komfortní pokojový efekt. Ať už jako ložnice, dětský pokoj nebo studovna – rozvinutý střešní prostor v podkroví nabízí řadu využití. Nechte se inspirovat!

Produkty proti slunečnímu záření, jako jsou plisované žaluzie, které jsou speciálně upraveny pro světlíky, jsou nejen dekorativní, ale také chrání proti rušivému slunečnímu záření a přehřívání místností v podkroví.

stínění střešních oken

Váš obývací pokoj v podkroví je zároveň místem pro odpočinek, zábavu a komunikaci. V každém případě máte dostačující světlo v podkroví. Zvýšíte pohodlí vašeho bydlení, pokud jsou světelné podmínky s ochranou proti slunečnímu záření nastavitelné podle potřeby.

Nabízíme produkty od kvalitního Německého výrobce MHZ pro milovníky designu, pro ty, kteří mají rádi funkční zázemí. Stínící technika s vysokou funkčností, která zůstává trvale krásná.

Kuchyně jsou centrem mnoha domácností. V podkroví vyžaduje návrh kuchyně obzvláště sofistikované plánování, aby bylo možné optimálně využít omezeného prostoru. Různě vysoké jednotky stěn, výsuvné systémy a flexibilní police umožňují jejich použití až do šikmého úhlu. Pro vaše optimální kuchyňské vybavení je také k dispozici vhodná vizuální a sluneční ochrana pro okna. Látkové žaluzie Plisé nejsou jen moderní trend dnešního stínění, ale snadno se ovládají a usnadňují nám manipulaci nastavení celého systému. Nejkrásnější textilní trendy kolem oken nabízí Německý výrobce ERFAL s tradicí více jak 30 let.

stínění v podkroví
stínění střešních oken v koupelně

Nebe – prostě ležet uvolněně ve vaně a dívat se do oblaků. V koupelně se světlíkem není stres každodenního života přístupný. Neúmyslné pohledy zabraňují zakázkové rolety do střešních oken Velux a Roto na zakázku. Pro Vaši wellness oázu pod střechou máte u nás celou řadu barev, vzorků a tkanin. Když se podíváte z postele na hvězdnou oblohu, dejte si pozor na mraky, nebo se nechte uspat uklidňujícími melodickými bubny dešťových kapek – není to tak fantastické?

Spánek pod střechou slibuje nebeské sny. Stejně jako všude v podkroví střešní okna nechávají slunce a světlo zaplavovat a poskytují čerstvý vzduch pro příjemné vnitřní klima. Pokud je to nutné, regulujte světlo se sluneční ochranou až po úplné zatemnění. Takže i během dne je možný nerušený a klidný spánek v podkroví.

rolety do střešního okna Velux
dětský pokoj v podkroví

Ideální pro vaše děti – jejich vlastní říše pod střechou pro hraní i spaní. Omezená svoboda pohybu pod šikminou v podkroví vůbec neznepokojuje vaše malé děti. Zde se děti cítí bezpečně a mohou se svobodně rozvíjet. Prostřednictvím velkých střešních oken proudí cenné sluneční světlo. Nepostradatelné pro odpolední spaní našich miláčků je nutné odpovídající zatemnění oken. Německý výrobce ERFAL nabízí mnoho produktů se zábavnými dětskými motivy.

Přestavěné podkroví je nejen ideální pro hraní a spaní, ale také může být optimálně využíváno jako domácí kancelář. Pod střechou v klidném prostředí a odděleně od zbytku bytu se můžete velmi dobře soustředit. Moderní střešní okna poskytují dostatek světla a pod šikmou stěnou je dostatek prostoru pro uložení pracovních materiálů. Moderní ochrana proti slunci usnadňuje práci na monitoru a vytváří příjemné vnitřní klima.

stínění oken v podkroví pracovna

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top