Telefon: +420 737 739 714
info@mk-rolety.cz
 
 • Telefon: +420 737 739 714
 • E-Mail: info@mk-rolety.cz
 • Velká kvalita provedení
 • Luxusní zboží

Akumulátorové plisé dobře zastíní a poskytne vám pohodlí


Home » Tipy a návody » Akumulátorové plisé dobře zastíní a poskytne vám pohodlí

Právě jste se přestěhovali do svého nového domova? Hledáte moderní a inteligentní zastínění oken? Podívejte se na zodpovězení několika otázek, než se rozhodnete, jaký produkt vám může vyhovovat.

 

 1. Hledáte částečné filtrování světla nebo úplné zatemnění místnosti?
 2. Je vaše soukromí velkým problémem?
 3. Hledáte produkty, které jsou přátelské k dětem, mazlíčkům a starším lidem?

 

Dnes je velký trh pro stínění oken. Zodpovězení výše uvedených otázek vám pomůže lépe se rozhodnout. Produkty, jako jsou plisé žaluzie, klasické žaluzie, žaluzie ze dřeva, římské rolety a další, mohou být obtížnou volbou. Tkaniny, vzory, barvy a textury mohou být výzvou. A konečně, výběr typu vytahování, materiál a rozpočet se může stát obrovským testem sám o sobě. Abychom vám pomohli s rozumným výběrem, přinášíme vám několik výjimečných řešení.

akumulátorové plisé pro pohodlí ovládání

Ovládání bez šňůry nebo řetízku

S nesčetnými vlastními možnostmi může být samotný proces nákupu ohromující. A to konkrétněji, pokud jde o výběr typu ovládání. Možnosti jako standardní ovládací šňůra, nepřetržitá smyčka šňůr, ruční ovládání shora dolů a zdola nahoru, motorizovaný, a nakonec akumulátorové ovládání. I když každý z těchto mechanismů přichází s vlastními zvláštními výhodami, doporučujeme vám bezdrátové ovládání. Typ pro přátelskou a jednoduchou volbu.

Plisé žaluzie nabízejí výhody, který poskytují elegantní a méně zaneprázdněný pohled do okna. Kromě toho slouží jako bezpečnostní funkce pro děti, domácí zvířata a seniory ve vaší domácnosti. Tento typ je snadno ovladatelný špičkou prstu. Jednoduše je zvedněte nebo stáhněte dolů podle vašich požadavků.

plisé žaluzie nabízejí mnoho způsobu ovládání

Důvody, proč si zvolit akumulátorové plisé žaluzie

Osvoboďte auru pohodlí u vás doma pomocí naší řady bezdrátových barevných žaluzií plisé. Díky stoupajícím teplotám a spalujícímu teplu se může stát váš interiér nepříjemným místem.

Plisé pomáhá blokovat sluneční světlo a dodává vašim pokojům chladnější atmosféru. Tyto výrobky šetří energii, a tak snižují vaši potřebu používat jiné chladicí produkty, jako jsou ventilátory nebo klimatizace, a proto se stala jednou z nejlepších žaluzií v dnešní době.

Akumulátorové voštinové plisé má jednobuněčnou konstrukci s kovovou vnitřní vrstvou pro úplné zatemnění, úspory světla a energie. Když zkombinujete zatemňovací látku se systémem akumulátorového ovládání, máte ideální řešení pro ložnice a koupelny.

 

 • Kovová vnitřní vrstva poskytuje úplné zatemnění příchozího světla, takže vám dává úplnou kontrolu nad světlem ve vaší místnosti
 • Voštinová struktura plisé žaluzií z něj činí jeden z nejlepších energeticky účinných produktů na trhu
 • Bezdrátová funkce je bezpečná pro děti a je ideální pro domácnosti s domácími mazlíčky
 • Žádný řetízek nebo šňůra, znamená čistý přehledný vzhled
 • Skryté držáky na hlavové části pro bezproblémovou instalaci
 • Příjemné a současné barevné možnosti
 • Přizpůsobený produkt tak, aby vyhovoval každému oknu u vás doma
 • Možnosti částečného zastínění bezšňůrového stínění nebo 100% zatemnění akumulátorových žaluzií
 • Bez pravidelného používání bezšňůrového voštinového plisé, nedochází k prověšení ani protažení
 • Kompletní zabezpečení soukromí
 • Látka z polyesterového stínění má lehce strukturovaný vzhled, díky kterému je bezproblémová a odolná
akumulátorové plisé žaluzie na dálkové ovládání

MHZ je jedna z předních značek v oblasti zastínění oken po celém světě, která se může pochlubit řadou inovací v průběhu času. Tato značka, jedna z nejlepších značek okenních žaluzií, má ve své nabídce ty nejlepší plisé žaluzie. V rozmezí od zatemnění po částečné filtrování světla vás ohromí její kolekce. Široká škála barev a odstínů, které si můžete vybrat ze vzorníků, vás naprosto ohromí.

Plisé žaluzie MHZ jsou jednoduchým a elegantním způsobem modernizace vašeho domova. Poskytuje vysokou úroveň ovládání světla, soukromí a funkčnosti v kombinaci s moderním stylem. Voštinová struktura produktu vám poskytne úplnou kontrolu nad zastíněním světla.

737 739 714 – pojďte nasát inspiraci na vzorkovnu v Praze