Home » Tipy a návody » Průvodce při výběru extra velkých rolet

Průvodce při výběru extra velkých rolet

Extra velké římské rolety

Římské rolety jsou jednou z nejoblíbenějších a nejmodernějších okenních stínění s věčným stylem. Díky své univerzálnosti a hladkému mechanismu je činí jedinečnou volbou pro instalaci do velkých a širokých oken. Dokonalý vzhled těchto rolet přináší jemnost každého interiéru, a dodává teplo a eleganci.

Pokud máte velké okno, nejčastěji byste zvolili vertikální žaluzii nebo jiné zastínění. Nicméně římské rolety skvěle fungují i na větších oknech díky jejich výraznému stylu. Jejich luxusní záhyby upoutají pozornost každého hosta, a učiní z okna ohnisko ve vaší místnosti. Z tohoto důvodu mohou být mimořádně velké římské rolety jedinečným doplňkem vašeho domova.

Průvodce při výběru extra velkých rolet

Co jsou extra široké římské rolety?

Obecně se látka standardních římských rolet nerozkládá příliš široko, což ztěžuje instalaci na větší okna. Z tohoto důvodu je obtížné vytvořit plochý panel látky pro správné zavěšení oken. Zavěšení římských rolet na velkých oknech je však možné spojením tkanin dohromady pro větší šířku, nebo zavěšením několika rolet. Tyto designové rolety jsou ideální volbou pro velká okna, která jsou ideálním alternativním řešením vertikálních žaluzií.

Unikátní výroba,
pokud jde o výrobu, hlavním problémem je připojení k látkám, a vytvořit tak hladký vzhled. Pokud nejsou materiály symetricky spojeny, bude tvar nebo velikost rolet zničena, a nebudou vypadat dobře na oknech. Nezapomeňte tedy vybrat látky, které jsou jednodušší a nemají zřetelné vzory, pokud chcete velké římské rolety.

Podle vašich preferencí si můžete vybrat z průsvitných, polo průsvitných nebo zatemňovacích rolet. Specialisté na rolety však navrhují zatemňovací látky s tímto druhem širokého okenního stínění, které je neuvěřitelně silné a odolné. Zatemnění římských rolet zabrání průniku světla, a blokuje oslnění a další nežádoucí paprsky, díky čemuž jsou ideální volbou pro velké posuvné dveře do ložnice nebo obývacího pokoje.

Estetika
Když se rozhodneme pro ozdobný výrobek pro náš domov, první věc, kterou zvažujeme, je estetika. Totéž platí i pro okna. Přizpůsobte je úpravám ze široké škály možností textury a barev, a stanou se ohniskem vašeho interiéru. Ujistěte se, že design koordinuje se stávajícím stylem výzdoby, a zvýrazněte ostatní věci ve vaší domácnosti.

  • Ploché stínění je klasické, a poskytuje oknům okouzlující krásu. Ideální pro vytvoření tradičního nebo ležérního vzhledu.
  • Pokud hledáte jedinečně krásný vzhled, pak zvolte římské rolety.
  • Jsou ideální pro vytvoření moderní designu a vypadají na oknech skvěle.
velké římské rolety

Ovládání velkých rolet

Rolety můžete ovládat pomocí tradičního šňůrového systému, ale doporučuje se volit systém s plynulým řetízkem.

Vždy je nejlepší integrovat motorizaci s okenním stíněním, a to nejen pro luxus, ale také proto, že tento typ mechanismu zajišťuje bezpečnost pro vaše děti a domácí zvířata před nebezpečným řetízkem. Získejte ovládání pomocí dálkového tlačítka nebo Smartphone odkudkoli, a užijte si maximální pohodlí. Pokud máte více než jedno velké okno, efektivně je ovládejte pomocí tohoto inteligentního mechanismu.

Před okno nebo do výklenku?

Velké rolety do oken vám vždy poskytují větší pokrytí UV paprsků, a zároveň poskytují nejvyšší úroveň soukromí. Nezáleží na tom, jak je namontujete, jestli před okno nebo do výklenku okna. Pokud však hledáte nějaké další přidané výhody, zvažte jejich instalaci mimo rám okna. Tato montáž je také užitečná, když jsou okna příliš malá, nebo rámy oken nejsou rovné.

Bez ohledu na to, jak velké okno máte, investujte do širokých římských rolet, které jsou správnou kombinací krásy a funkčnosti. Toto stínění zkrášlí váš domov na mnoho dalších let. Získejte nyní svůj personalizovaný produkt a dynamicky zastiňte svá okna.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top