Home » Tipy a návody » Pořiďte si dřevěné rolety pro vaše velká okna

Pořiďte si dřevěné rolety pro vaše velká okna

Přidání přirozeného přírodního stínění bylo touhou mnoha majitelů domů po staletí. Přirozená atmosféra vám dává maximální potěšení a klid mysli. Integrujte jej do svého domova, abyste si ho mohli plně užívat bez jakýchkoli závazků. Tohoto estetického designu lze dosáhnout mnoha způsoby – vytvořením skalní kamenné stěny, přidáním některých pokojových rostlin nebo přivedením přírodních materiálů do domácnosti.

Přesto, pokud hledáte více inspirativní způsoby, jak přivést do vašeho domova krásné venkovní prostředí, pak dobře zvažte své stínění dveří a oken, protože jsou to hlavní způsoby, jak nechat proudit přirozené světlo a čerstvý vzduch do vnitřku vašeho domova, a zároveň udržet spojení s okolním světem.

Kromě zavěšení květináčů udělejte něco jedinečného, to co vám poskytne jak krásu, tak funkčnost. Můžete instalovat dřevěné rolety a aktualizovat váš domácí interiér. Koncept vnášení přírodní krásy do interiéru funguje dobře, když máte velká okna.

dřevěné rolety pro velká okna

Pro mnohé je stínění velkých oken obtížné a náročné. Ale v poslední době může jedinečná tvorba značek pro výrobu oken splnit všechny vaše touhy. Nové dřevěné rolety s technologií a inovací budou na velkých oknech fungovat hladce a efektivně. Rolety jsou vyrobeny ze skutečného dřevěného materiálu, přinášejí dokonalou strukturu mateřské přírody a zároveň zvyšují vůni a pocit prostoru. Snadné možnosti přizpůsobení poskytují velkým oknům úplné zakrytí. Pokud máte více než jedno okno, pak jejich stínění dřevěnými roletami vytvoří jednotný vzhled a zároveň přinese modernost a sofistikovanost.

dřevěné rolety v kuchyni

Funkční hodnota dlouhých dřevěných žaluzií na velkých oknech

Kromě udržení správného tepla a přírodní elegance, tyto žaluzie blokují nadměrné denní světlo, kterému čelí velké okno. Udržující vnitřní prostředí pohodlné a příjemné. Snížením oslnění a blokováním UV paprsků chrání žaluzie váš cenný nábytek před vyblednutím nebo poškozením.

Upravte lamely podle požadovaného soukromí a ovládání světla. Tyto žaluzie jsou zodpovědné za vyrovnání vnitřních teplot, zlepšení atmosféry a snížení účtů za domácí spotřebu. Snížení lamel znemožní všechny nežádoucí prvky a zároveň poskytne úplné soukromí. Nastavte lamely tak, aby jste měli dokonalý vnější výhled.

Jejich nekonečná dostupnost v barvách a vzorových variantách vám umožní přizpůsobit váš oblíbený texturovaný vzhled, který splní přání ekologicky šetrné estetiky.

Ať už si vyberete cokoli, vaše velké okno by nikdy nemohlo požádat o lepší vnitřní stínění. Všechny tyto funkční aspekty z nich činí elegantní výběr pro velká nebo široká okna.

Velká okna vyžadují plynulý provoz ovládání

Zatahování žaluzií pomocí standardní možnosti ovládání šňůry nebo řetízku může být namáhavé. Žaluzie na oknech mohou představovat nebezpečí pro nejmenší, a mohou také způsobit jejich úraz.

Proto se rozhodněte pro elektrické dřevěné rolety, které vám umožní přístup k roletám pomocí dálkového ovladače. Nemusíte nikam chodit, abyste je mohli ovládat, otevírat nebo zavírat z pohodlí odkudkoliv. Jsou bezpečné pro vaše batolata i domácí zvířata. Můžete si také vybrat bezdrátové dřevěné žaluzie. Pro maximální účinnost a plynulé ovládání zvolte tyto žaluzie pro velká okna.

Nevýhody dřevěných rolet

Není pochyb o tom, že dřevěné rolety do oken jsou skvělou a sofistikovanou volbou pro velká okna. Tyto rolety jsou ideální pro instalaci do širokých oken, do ložnice a obývacího pokoje, ale nejsou tou pravou volbou pro koupelny nebo oblasti s vysokou vlhkostí. Rolety jsou vyrobeny ze dřeva, ale nejsou odolné vůči vodě a vlhkosti, mohou se v důsledku vysoké vlhkosti deformovat nebo zlomit.

Rolety jsou trvanlivé a praktické, ale nemohou vydržet extrémní povětrnostní podmínky. Pokud tedy žijete ve vlhkých zónách, pak tyto rolety nejsou dobrou volbou. V takovém případě se můžete rozhodnout pro hliníkové žaluzie, které vypadají skvěle a poskytují vynikající funkčnost.

Čištění dřevěných rolet je snadné

Čištění dřevěných rolet je snadné

Pokud vaše velké okno čelí rušné ulici, je pravděpodobné, že se hromadí více prachu a nečistot. Dřevěné rolety jsou však snadno čistitelné. Vezměte hadřík nebo vysavač, abyste odstranili všechny špinavé prvky a udrželi jejich lesk po celý život. K čištění míst nepoužívejte chemické roztoky.

Dlouhé dřevěné rolety jsou skvělou volbou pro instalaci na velká okna. Jejich dřevěný materiál z nich dělá perfektní volbu pro vytvoření úžasného vzhledu. Díky hladké funkčnosti jsou vnitřní rolety ideální volbou pro instalaci na velká nebo široká okna.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top