Rolety na francouzská okna

Home » Rolety » Rolety na francouzská okna

Francouzská okna, i když jsou krásná, je někdy pro nás oříšek jejich zastínění důkladně vymyslet. Nejdůležitější věcí, kterou byste měli při hledání vědět je, že máte více možností, jak vybrat rolety den a noc na francouzská okna. Všechny tyto možnosti vám poskytují úplnou kontrolu při hledání francouzských rolet, které odpovídají vašemu ideálnímu stylu.

Není třeba se pouze orientovat na výrobky, které jsou navržené speciálně do vnitřku okna. Nabízí se přizpůsobitelné možnosti, takže můžete ze svých oblíbených látkových rolet do oken udělat krásnou stěnu před francouzskými okny.

Díky možnosti přizpůsobení a individualizace jsou vaše možnosti nekonečné. Rolety na francouzská okna se vyrábějí až do šíře 5 metrů, což vám dává velkou možnost výběru.

Nezapomínejte, že byste měli myslet na pohodlný průchod skrze dveře na terasu. Je vhodné roletu rozdělit na dvě části, a ovládat je nezávisle na sobě ať už řetízkem nebo elektricky.

rolety na francouzská okna

Rolety den a noc na francouzské okno

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Vnitřní rolety den a noc na francouzské okno jsou na to jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.

Římské rolety

Přineste eleganci  do svého interiéru pomocí římských rolet, které kombinují vzhled a dojem záclony s flexibilitou a pohodlím rolet.

Jejich bohatý klasický nádech vytváří příjemnou atmosféru a příjemnou akustiku.

Nabízejí vhodný způsob, jak zastínit vaše okna nebo dveře čistými liniemi a zjednodušeným vzhledem.

Ovládat je můžete manuálně nebo třeba přes chytrý telefon.

Venkovní roleta na francouzské okno

Venkovní roleta poskytuje vhodnou celoroční variantu pro jakékoli venkovní zastínění oken. Pokud jste milovníky přírody a nechcete přijít o krásný výhled můžete zvolit screenové clony, které vám okna dokonale stíní, ale zachovává výhled ven.

Další doporučené typy stínění : rolety zebra, rolety na míru, rolety bez vrtání, zatemňovací rolety

737 739 714 – přijďte nasát inspiraci na naší vzorkovnu stínění v Praze ve Stodůlkách