Home » Slunečníky » Slunečníky na terasu

Slunečníky na terasu

Když se z oblohy usměje letní slunce, mnozí se nechají znovu vylákat ven a tráví čas na terase, balkonu nebo na zahradě. Čím déle ale na uklidňujícím slunci zůstanete, tím vyšší je riziko spálení. Je tedy nejvyšší čas na kvalitní slunečník na terasu , který vás ochrání před nebezpečnými UV paprsky.

Profesionální kvalitní terasové deštníky

Příští léto jistě přijde: kvalitní slunečníky na terasu od CARAVITY zajistí, že si své oblíbené místo můžete vytvořit i mimo dům.

Chtěli byste slunečník odolný proti větru a počasí ? Líbí se vám flexibilní nebo potřebujete sklon střechy? V nabídce máme VÁŠ slunečník. Ať už kulatý, trojúhelníkový nebo čtvercový, jako slunečník se středovou tyčí nebo jako konzolový slunečník. S naším výběrem slunečníků si můžete vytvořit svou vlastní osobní atmosféru. Samozřejmě u nás najdete i ten správný podstavec na slunečník a další doplňky, aby krásným hodinám na vaší terase nic nestálo v cestě.

Slunečníky na terasu – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 75 573,- Kč bez DPH

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Supremo

Slunečník Supremo

od 51 450,- Kč bez DPH

Šířka: až 500 cm
Výška až 317 cm otevřený

Slunečník Samara

Slunečník Samara

od 47 486,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 301 cm otevřený

Slunečník Amalfi 1

Slunečník Amalfi

od 57 251,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 305 cm otevřený

Slunečník Amalfi DUO

Slunečník Amalfi DUO

od 109 147,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Amalfi QUADRO

Slunečník Amalfi QUADRO

od 220 158,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Belvedere 5

Slunečník Belvedere

od 69 877,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 275 cm otevřený

Slunečník Primus

Slunečník Primus

od 25 305,- Kč bez DPH

Šířka: až 300 cm
Výška až 280 cm otevřený

Slunečník Scala 1

Slunečník Scala

od 146 527,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 320 cm otevřený

Slunečník Primus Wood

Slunečník Primus Wood

od 15 776,- Kč bez DPH

Šířka: až 300 cm
Výška až 280 cm otevřený

Slunečník Centro

Slunečník Centro

od 65 598,- Kč bez DPH

Šířka: až 500 cm
Výška až 326 cm otevřený

Slunečník GRANDE

Slunečník Grande

od 243 573,- Kč bez DPH

Šířka: až Ø 1000 cm
Výška až 417 cm otevřený

Jaký slunečník na terasu?

Mnoho našich modelů slunečníků je vhodných na terasu. Při výběru slunečníku na terasu byste měli zvážit několik bodů:

Záleží na velikosti terasy

Víte, jak velkou máte terasu? Než začnete hledat slunečník, měli byste vědět, jaké maximální a minimální rozměry by měl mít slunečník na terasu. Změřte, jak je vaše terasa dlouhá a široká. Potřebujete standardní velikost nebo potřebujete velký deštník ? Na našich produktových stránkách zjistíte, v jakých velikostech jsou naše slunečníky dostupné.

Slunečník na semaforu nebo slunečník na terasu?

Typickými typy slunečníků jsou slunečník semaforový a slunečník se středovou tyčí . Oba nabízejí určité výhody a nevýhody, které byste měli zvážit, než se rozhodnete pro konkrétní model.

Deštníky se středovou tyčí mají svůj stožár uprostřed a mohou mít větší rozpětí než konzolové deštníky. Naproti tomu stožár semaforových deštníků je na boku. Se svým stožárem a stojanem na deštníky blokují méně stínu. Semaforový deštník lze navíc otáčet až o 360 stupňů, takže se můžete flexibilně přizpůsobit poloze slunce. Abyste však mohli využít funkci otáčení, potřebujete odpovídající prostor.

Udělejte si tedy jasno v základních funkcích, které by měl váš slunečník na terase splňovat. Máte na terase lehátko? Pak by se mohl hodit deštník se semaforem. Chcete zastínit obzvlášť velkou plochu? Pak by mohl být lepší deštník.

semaforový deštník Amalfi
deštník se středovou tyčí Grande

Jaký tvar se hodí pro slunečník na terasu?

Tvar slunečníku na terasu je často otázkou vkusu. Kulaté slunečníky vypadají lépe s kulatými stoly, zatímco čtvercové slunečníky a čtvercové stoly vypadají stejně.

Pokud je vaše terasa a prostor, který je potřeba zastínit, přímo u zdi domu, pak může být praktičtější čtvercový nebo obdélníkový slunečník . Zástěnu pak lze napojit přímo na stěnu domu, uzavřít případné mezery a snížit tak riziko úpalu.

Ovládejte slunečníky na terase motorem nebo klikou

Sluneční clony CARAVITA lze velmi snadno otevřít a zavřít díky jejich teleskopickému mechanismu, protože nemusíte odkládat stoly a židle.

Většina našich slunečníků je ovládána klikovým mechanismem, ale nabízíme také posuvný mechanismus (Supremo) a technologii CARAVITA Easy-Flap, kdy k úplnému otevření slunečníku stačí použít pouze jednu páku (Belvedere).

Pokud byste chtěli, aby to bylo ještě pohodlnější, můžete se rozhodnout pro model Big Ben s volitelným motorem a dálkovým ovládáním. Zejména v gastronomii může být velkou výhodou, když nemusíte otevírat každý slunečník samostatně a připravíte terasu k použití nebo na konec dne pouhým stisknutím tlačítka.

Slunečníky na terasu od CARAVITA

Slunečníky na terasu CARAVITA jsou robustní velké slunečníky na terasu pro maximální pohodlí. S mnoha doplňky, vysokou stabilitou proti větru a širokým rozsahem rozpětí má CARAVITA ve svém portfoliu ten správný slunečník pro každou terasu. V tomto videu se můžete podívat, co dalšího gastro deštník CARAVITA Big Ben umí.

Správný stojan pro váš slunečník na terasu

Když si budete pořizovat slunečník na terasu, měli byste myslet i na základnu. Vhodný stojan na deštníky je nesmírně důležitý, aby váš deštník neodnesl poryv větru. Vyhnete se tak většímu riziku zranění a škod na majetku.

CARAVITA nabízí stojany na deštníky v mnoha variantách a velikostech. Výběr stojanu na slunečníky je někdy otázkou vkusu, ale roli hraje i vhodnost, protože ne každý stojan na slunečníky je vhodný jak pro deštníky se středovou tyčí, tak pro deštníky semafory. Pro oba modely lze použít pouze některé z našich stojanů na desky. Podívejte se na naši stránku stojany na slunečníky, které vám pomohou se správným výběrem.

Naše zemní kotvy jsou alternativou ke klasickému podstavci slunečníku. S těmito slunečníky lze pevně ukotvit v zemi na terase nebo na zahradě. Zemní kotvy lze zapustit buď vedle nebo přímo na terasu, pokud to umožňuje podloží. Pro zemní kotvy byste se však měli rozhodnout pouze v případě, že chcete slunečník umístit napevno a nepotřebujete flexibilitu při zastínění.

Slunečník na terasu chrání před sluncem, větrem a deštěm

Slunečník slouží především jako ochrana před UV zářením a horkem. V závislosti na látce mohou naše terasové deštníky dosáhnout ochranného faktoru UPF 50+, což snižuje riziko spálení na minimum. Užijte si letní dny bezstarostně na své terase! Ale to není vše: S kvalitní ochrannou impregnací může látka chránit i před deštěm a plnit tak funkci deštníku.

Naše vysoce kvalitní akrylová markýza splňuje nejvyšší požadavky, protože je stálobarevná a odolná vůči povětrnostním vlivům, voděodolná do vodního sloupce 300-370 mm a odpuzuje nečistoty. Pro ještě lepší voděodolnost si můžete vybrat naše kvalitní látky „ All Weather “ , které slibují voděodolnost do vodního sloupce 1000 mm.

Jaký slunečník na větrnou terasu?

Slunečníky CARAVITA jsou nejen voděodolné, ale také velmi stabilní a odolají i silnému větru na terase. Náš slunečník Big Ben byl testován při rychlosti větru až 100 km/h a lze jej tedy postavit i na terasu s poměrně velkým průvanem.

Nicméně z bezpečnostních důvodů byste měli slunečníky při nárazovém větru zavírat, abyste se vyhnuli riziku zranění.

Slunečník na terasu v gastronomii

V gastronomii jsou na terase důležité slunečníky , aby byli hosté chráněni za každého počasí . Čím lépe je vaše terasa vybavena kvalitními slunečníky, tím častěji a déle můžete prostor na terase využívat a obsluhovat tak více hostů.

I na podzim a v zimě můžete otevřít terasu tím, že si na slunečník necháte nainstalovat topení. Kuřákům můžete například umožnit i příjemný pobyt a rozšířit tak svůj areál.

Individuální slunečníky na terasu pro každý účel

Různé terasy také kladou různé nároky na zastínění. V CARAVITA vyrábí slunečníky na míru, aby mohli reagovat na mnoho vašich individuálních přání. Potřebujete speciální tvar vrchlíku, jako je kosočtverec nebo hvězda? S naším modelem Big Ben získáte maximální flexibilitu, protože s tímto slunečníkem můžeme realizovat i váš vlastní tvar slunečníku. Nechte si osobně poradit a nakonfigurujte si perfektní slunečník na terasu.

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top