Lista here!

Home » Slunečníky » Boční slunečníky

Boční slunečníky

I ti, kteří milují slunce, potřebují čas od času stinné místo pod ochranným slunečníkem. Boční slunečník může nabídnout přesně tu správnou ochranu proti UV záření a poskytnout flexibilní stín podle potřeb. Ať už v gastronomii nebo doma.

Naše boční slunečníky splňují nejvyšší technické a vizuální požadavky. Jsou opatřeny prémiovou akrylovou markýzovou látkou, která odolává světlu, větru a dešti, stejně jako vysoce kvalitní a odolný hliníkový rám.

Jako dodavatelé slunečníků CARAVITA vám nabízíme vše, po čem vaše srdce touží: vyberte si mezi různými designy pro vaši zahradu , terasu nebo balkon nebo vybavte svůj gastronomický venkovní prostor slunečníky se semaforem . Doplňte slunečníky o LED osvětlení a sálavé ohřívače, abyste získali luxusní slunečník s boční nohou , který zajistí nejvyšší úroveň pohodlí.

Boční slunečníky – cena

Slunečník Amalfi 1

Slunečník Amalfi

od 57 251,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 305 cm otevřený

Slunečník Amalfi DUO

Slunečník Amalfi DUO

od 109 147,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Amalfi QUADRO

Slunečník Amalfi QUADRO

od 220 158,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Scala 1

Slunečník Scala

od 146 527,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 320 cm otevřený

Semaforový slunečník – co to je?

Boční slunečníky, také známé jako konzolové slunečníky , jsou slunečníky, které na rozdíl od slunečníků se středovou tyčí mají postranní stožár místo centrální tyče. Velká výhoda: Zatímco s běžným slunečníkem přijdete o část zastíněné plochy přes stožár, s našimi kvalitními bočními slunečníky můžete využít kompletní stínění. To je zvláště užitečné pro zajištění stínu pro celé sedací plochy a velké plochy, čímž je zajištěna příjemná ochrana před sluncem.

V nabídce máme různé modely, které jsou vhodné jak pro catering, tak pro soukromé použití. Nakonfigurujte si slunečník online podle svých představ!

Boční deštník jako slunečník

Používání slunečníků bylo doloženo ve staré Číně již před 4000 lety. Výhody slunečníků zůstaly dodnes stejné, ale technologie se hodně změnila. Slunečníky jsou dnes vyráběny z materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům a UV záření, které bývaly splněným snem, a slunečník s boční tyčí také ještě nebyl vynalezen.

Naše boční slunečníky jsou ideální jako slunečníky nebo zahradní slunečníky, protože vysoce kvalitní látka je odolná vůči světlu, tedy na slunci nevybledne a chrání před škodlivým UV zářením . Další výhodou je, že pod boční zahradní slunečník lze umístit nejen židle a sedací skupiny pro ochranu před sluncem, ale také jedno nebo více lehátek pod něj lze snadno umístit. Ty lze flexibilně polohovat, protože stojan na deštníky není uprostřed, ale na boku. I malý balkon lze dokonale zastínit bočním slunečníkem.

Jak funguje boční deštník?

Slunečníky s boční nohou se otevírají buď otáčením kliky nebo elektromotorem . Tímto způsobem lze semaforové deštníky ovládat bezpečně a rychle, což je zvláště důležité v nestabilních povětrnostních podmínkách. U nás se můžete svobodně rozhodnout, zda preferujete konzolový slunečník s boční tyčí s ruční klikou nebo jej chcete ovládat stisknutím tlačítka.

Na co si dát pozor při nákupu konzolového slunečníku?

Při nákupu dbejte na to, aby byl vámi vybraný slunečník s boční nohou robustní a vhodný do prostoru, který má být zastíněn. Nezapomeňte, že stojan na deštníky potřebuje také určitý prostor, protože není umístěn přímo pod konzolovým deštníkem.

Sestavili jsme pro vás několik klíčových bodů, které byste měli při nákupu zvážit:

  • Jak velká je plocha, kterou chcete zastínit?
  • Jaký tvar je pro povrch nejlepší?
  • Měl by se deštník otáčet?
  • Potřebujete LED světlo nebo sálavé topení na deštník?
  • Jaký stojan na deštníky vám vyhovuje?

Jakou velikost a tvar zvolit?

Naše slunečníky s boční nohou jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech. Pro malé plochy, jako je balkon , je konzolový slunečník Amalfi k dispozici od 2×2 metry. Ve čtvercovém tvaru vyrábíme deštník do velikosti 3,5×3,5 metru. V obdélníkové podobě je k dispozici od 2x3m až po 3x4m. Náš kulatý konzolový slunečník Amalfi je k dispozici s průměrem až 4m.

Tvar slunečníku vybírejte podle typu zastínění. U obdélníkové skupiny sedadel může čtvercový nebo obdélníkový slunečník obvykle poskytnout lepší stín než kulatý slunečník. Kulatý konzolový slunečník vypadá dobře nad kulatými stoly nebo jako stín u bazénu nebo na zahradě.

Který stojan na deštníky je ten pravý?

Existuje mnoho různých modelů našich stojanů na deštníky , které lze použít pro konzolový deštník . Všechny modely jsou odolné vůči povětrnostním vlivům , liší se však designem, povrchovou úpravou a velikostí . Můžete si vybrat klasický stojan na slunečník s betonovými deskami, který lze umístit kamkoli. Pokud chcete slunečník měnit častěji, pak je velmi vhodný stojan s kolečky.

Nabízíme vám také několik řešení pro trvalé uchycení , protože naše semaforové deštníky můžete namontovat na fasádu budovy, například nástěnným uchycením. To u běžného slunečníku není možné kvůli centrálnímu umístění stožáru. Pokud chcete, aby měl váš slunečník na zahradě stálé místo, můžete slunečník ukotvit pomocí zemnící kotvy.

Boční slunečníky pro gastronomii

V gastronomii je obzvláště důležité, aby byly slunečníky robustní , praktické a odolné . Protože se boční deštníky volně vznášejí nad hosty a nestojí v cestě žádné prostřední patro ani stojan na deštníky, jsou vhodné zejména pro skupiny k sezení. Ať už na venkovní terase restaurace, na zahrádce nebo v malé kavárně za rohem – naše deštníky se semaforem jsou k dispozici v různých velikostech a v mnoha různých provedeních. Protože každý obchod má jiné požadavky, které vám rádi splníme.

U nás seženete gastro slunečník s plochou obrazovky 3x3m, stejně jako Amalfi Quadro, který dokáže zastínit čtyři plochy současně a pokryje tak až 49m². Pokud máte jen polovinu plochy, Amalfi Duo vám bude moci dobře posloužit.

Nechte se přesvědčit vlastnostmi našich semaforových deštníků:

  • Naše gastro semaforové deštníky jsou voděodolné a větruodolné a odolají i silným poryvům.
  • Dají se rychle otevřít a zavřít.
  • Je možné zastínění celých stolů a sedacích skupin.
  • Žádná prostřední tyč v cestě, která by rušila konverzaci hostů.
  • Gastronomické semaforové deštníky jsou k dispozici od 2x2m (čtvercové) až do průměru 4m (kulaté) .

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top