Home » Slunečníky » Velké slunečníky

Velké slunečníky pro privát i gastronomii

Velké terasy a venkovní plochy nabízejí dostatek prostoru pro socializaci a relaxaci. Zvláště důležité je zajistit dostatečné a pohodlné zastínění. Pokud normální slunečník nestačí, naše velké slunečníky jsou žádané jako poskytovatelé stínění .

CARAVITA nabízí vynikající výběr velkých slunečníků , se kterými zastíníte plochy až do 80 m². Ať už pro venkovní prostory vaší gastronomie, u bazénu v hotelu nebo soukromě na vaší zahradě – u nás najdete slunečník ve správné velikosti.

Velké slunečníky – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 75 573,- Kč bez DPH

slunečník velký až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

velký slunečník až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Supremo

Slunečník Supremo

od 51 450,- Kč bez DPH

velké slunečníky až 500 cm
Výška až 317 cm otevřený

Slunečník Samara

Slunečník Samara

od 47 486,- Kč bez DPH

slunečník velký až 400 cm
Výška až 301 cm otevřený

Slunečník Amalfi 1

Slunečník Amalfi

od 57 251,- Kč bez DPH

slunečník velký až 400 cm
Výška až 305 cm otevřený

Slunečník Amalfi DUO

Slunečník Amalfi DUO

od 109 147,- Kč bez DPH

slunečník velký až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Amalfi QUADRO

Slunečník Amalfi QUADRO

od 220 158,- Kč bez DPH

slunečník velký až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Belvedere 5

Slunečník Belvedere

od 69 877,- Kč bez DPH

slunečník velký až 400 cm
Výška až 275 cm otevřený

Slunečník GRANDE

Slunečník Grande

od 243 573,- Kč bez DPH

obří slunečník až Ø 1000 cm
Výška až 417 cm otevřený

Slunečník Scala 1

Slunečník Scala

od 146 527,- Kč bez DPH

velký slunečník až 400 cm
Výška až 320 cm otevřený

Slunečník Centro

Slunečník Centro

od 65 598,- Kč bez DPH

velký slunečník až 500 cm
Výška až 326 cm otevřený

Slunečník XXL pro maximální ochranu před sluncem

Výroba kulatých slunečníků o průměru až 10m pro firmu CARAVITA není žádný problém, protože model Grande je určen pro pokrytí zvláště velkých stravovacích prostor.

CARAVITA však nenabízí pouze klasické tvary slunečníků v XXL, ale také konzolové slunečníky s rozpětím až 7m pro co největší zastínění. Velký slunečník Big Ben Freestyle nabízí také maximální flexibilitu, protože s ním lze vytvářet i jednotlivé tvary. Pokud to nemusí být deštník superlativů, najdete i klasické velké deštníky, například velké slunečníky 4x4m nebo 5m rozpětí křídel.

Kolik stojí velký slunečník?

U nás získáte vysoce kvalitní slunečníky, které jsou vyrobeny podle vašeho přání. Proto naše modely nenabízíme jen tak, ale stanovíme cenu, jakmile jsou určeny vámi požadované vlastnosti. Nakonfigurujte si svůj požadovaný slunečník, osobně vám poradíme. Nebo si naplánujte svůj velký slunečník přímo od prodejce dle vašeho výběru.

Důležité vlastnosti velkých slunečníků

Velké slunečníky čelí výzvě, že musí neustále odolávat počasí. Nabízejí také větší útočnou plochu díky svým rozměrům.

Odolnost proti větru a povětrnostním vlivům

Silný vítr je pro velké deštníky výzvou. Proto klademe velký důraz na to, aby naše velké slunečníky byly větruodolné. Abychom to zajistili, podrobujeme deštníky testu v aerodynamickém tunelu. Verze 3x3m našeho modelu Big Ben dokonce odolá bouřkovému větru o rychlosti až 100 km/h. Slunečníky CARAVITA jsou nejen stabilní, ale také odolné proti povětrnostním vlivům a lze je také vyrobit vodotěsné se správnou látkou.

Maximální ochrana před sluncem a UV zářením

Vzhledem k obrovské ploše stínění jsou velké slunečníky nejlepší ochranou proti slunci a mohou mít UPF50 se správnou látkou. Tím je blokováno 98 % UV záření, což nabízí vysoký ochranný UV faktor.

Atraktivní design pro velké slunečníky

Velké slunečníky by měly být nejen funkční a stabilní, ale také musí splňovat ty nejvyšší designové standardy. Můžete si sestavit svůj vlastní osobní design sluneční clony pomocí mnoha barevných a látkových možností. Ať už s volánkem nebo bez něj, obdélníkový nebo kulatý nebo trojúhelníkový.

Váš velký slunečník může být obyčejný šedý, béžový nebo bílý . Pro barevnější provedení máme i vícebarevné látky na markýzy a dostanete barevný slunečník podle vašeho vkusu.

Velké slunečníky na terasu, zahradu a balkon

Při nákupu velkého slunečníku si jistě položíte mnoho otázek: Kde mohu takový slunečník koupit? Jak velký by měl být slunečník? Pro lepší orientaci při rozhodování o koupi odpovídáme na nejdůležitější otázky ohledně nákupu velkých slunečníků.

Jak velký může být deštník?

Najít ten správný slunečník není tak jednoduché. Abyste mohli určit optimální velikost slunečníku, musíte vědět, jak velká je zastíněná plocha. Ujistěte se také, že deštník lze snadno otevřít a zavřít a že máte nahoře dostatek místa. Stín, který váš slunečník nakonec vrhne, závisí na poloze, denní době a na tom, jak je slunečník otočný.

Jaké tvary slunečníků existují?

Naše slunečníky jsou dostupné jako klasické slunečníky se středovou tyčí nebo jako konzolové slunečníky . Konzolové deštníky mají tu výhodu, že jejich stožár je na boku a lze je otáčet a natáčet. Oba tvary mohou být kulaté nebo hranaté. Konzolové slunečníky lze například použít i jako dvojitý slunečník ve čtvercovém tvaru, který jim umožňuje zastínit větší plochu.

Jaký slunečník je vhodný na velkou terasu?

Velkou terasu můžete zastínit například naším velkým terasovým slunečníkem Grande. Nebo si můžete vybrat dvojitý slunečník Amalfi Duo a využít výhod konzolového slunečníku. Amalfi se dodává dokonce ve čtyřbalení, Amalfi Quadro. Čtyři konzolové slunečníky jsou zde kombinovány a pokrývají tak ještě větší plochu.

Jaká velikost pro slunečník na balkón?

Pokud máte velký balkon na opalování, potřebujete občas i stín. Velikost slunečníku na balkon závisí na dostupném prostoru a vzdálenosti mezi stěnou domu a zábradlím. Ujistěte se, že máte dostatek místa pro pohodlné otevírání a zavírání velkého slunečníku a že nic nestojí v cestě, co by mohlo slunečník poškodit. Dostatek místa musí být i na výšku, pokud má deštník teleskopický mechanismus a je tedy v zavřeném stavu vyšší.

Na většině balkonů je však prostor spíše omezený a balkonové zábradlí může výrazně omezit umístění slunečníků. Pokud si chcete zastínit balkon, často jsou vhodnější konzolové slunečníky než slunečníky se středovou tyčí. Protože je stožár umístěn na boku, můžete lépe využít dostupný prostor. Deštník upevněte pomocí nástěnného držáku, dokonce ušetříte místo pro stojan na deštníky.

Velké slunečníky pro gastronomii

Velké slunečníky jsou zvláště praktické v gastronomii, protože zastíněná plocha je větší, a proto se pod XXL slunečník vejde více stolů a židlí. Naše velké slunečníky můžete rozšířit o kvalitní speciální vybavení a proměnit je v opravdové prémiové slunečníky pro gastronomii. Nabízíme vše, po čem vaše srdce touží: LED světla, sálavá topidla, rozprašovací mlhové systémy, látky pro markýzy nejvyšší kvality, hliníkové rámy a nekonečné množství možných kombinací.

Většina slunečníků se otevírá a zavírá klikou, ale některé lze ovládat i elektromotorem na dálkové ovládání. Když potřebujete velký slunečník s individuální reklamou , rádi vám poradíme.

.

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top