Velké slunečníky 4×4

Letní slunce umí krásně prohřát tělo, ale i spalovat na uhel. Proto je důležité mít v letních měsících své stinné útočiště. Velké slunečníky 4×4 m jsou ideální pro terasy, bazény, kavárny nebo jiné venkovní prostory, kde je potřeba vytvořit příjemný a velkorysý stín. Slunečníky jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné i proti povětrnostním vlivům a lze je také vyrobit zcela vodotěsné.

Velké slunečníky 4×4 m poskytují dokonalý stín a ochranu před škodlivým UV zářením, takže si můžete vychutnat celý letní den venku v bezpečí před ostrým sluncem. Výběr z různých barev a designů umožňuje dokonale sladit slunečník s jakýmkoli exteriérem. Velké slunečníky jsou ideální pro větší soukromé terasy a zahrady, ale také pro zahrádky restaurací, hospůdek a barů, kde si hosté rádi vychutnají dobré jídlo a pití venku na čerstvém vzduchu. Restaurační slunečníky navíc kromě funkčnosti vytváří příjemnou pohostinnou atmosféru.

Velké slunečníky 4×4 – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 88 882,- Kč bez DPH

Velikost: 4×4 m

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Supremo

Slunečník Supremo

od 66 045,- Kč bez DPH

Velikost: 4×4 m

Slunečník Samara

Slunečník Samara

od 63 525,- Kč bez DPH

Velikost: 4×4 m

Slunečník Scala 1

Slunečník Scala

od 150 018,- Kč bez DPH

Velikost: 4×4 m

Slunečník Centro

Slunečník Centro

od 65 598,- Kč bez DPH

Velikost: 4×4 m

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top