Home » Slunečníky

Vysoce kvalitní slunečníky CARAVITA

Hledáte kvalitní slunečník? Slunečníky CARAVITA splňují ty nejvyšší nároky, protože nejen chrání před UV zářením, ale také odolávají větru a dešti. Ve slunečních clonách CARAVITA jsou použity robustní a odolné materiály jako hliník a akrylová vlákna.

Pevnost materiálu stěžně a rámu je u slunečníků CARAVITA ve srovnání s běžným slunečníkem výrazně vyšší. Více než 30 let zkušeností s konstrukcí slunečníků a deštníků s vysokými požadavky vyrábí firma CARAVITA každý slunečník na míru a ručně. Nezáleží na tom, zda potřebujete malý slunečník 3 m nebo chcete zastínit až 79 m².

Slunečník na terasu – ochrání vás před nebezpečnými UV paprsky.
Slunečník na balkón – by měl být větru odolný a vodě odolný.
Zahradní slunečník – kulaté, obdélníkové i čtvercovými modely.
Gastro slunečník – vytvořte příjemnou atmosféru své hosty venku.

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

Prémiové slunečníky pro zahradu a gastronomii

Ať už zahrada nebo gastro. U nás najdete spolehlivé poskytovatele stínění pro každé použití. Otočné modely lze individuálně nastavit – poskytnout vám stín bez ohledu na polohu slunce. Další zvláštnost u Německé firmy CARAVITA: velké slunečníky na míru. S plochou až 80 m² a rozpětím až 7 metrů bez problémů zastíníte i velké plochy. Možné jsou samozřejmě i menší velikosti, např. 3 metry. V závislosti na tom, co chcete a potřebujete, můžete od CARAVITY získat přesně takový slunečník, který potřebujete!

Big Ben

Velký stabilní slunečník Big Ben profesionální kvality upoutá pozornost na každé terase. Svým majestátním a elegantním vzhledem vysílá jasnou zprávu i z dálky: čeká na vás pohodlné, chráněné sezení.

Se svými mnoha doplňky, vysokou stabilitou proti větru a rozpětím až 7 m byl speciálně vyvinut tak, aby vyhovoval vysokým nárokům potravinářského a pohostinského průmyslu.

Cena: od 75 573,- Kč bez DPH

Big Ben Freestyle

Tam, kde standardní velikosti nestačí, lze použít sluneční deštníky Big Ben Freestyle. Profesionální restaurační slunečník je individuálně vyráběn dle požadavků zákazníka.

Tvar a velikost lze libovolně zvolit. S délkou strany až 7 m a plochou až 36 m² zaručuje Big Ben Freestyle nejen účinné zastínění, ale svým neobvyklým tvarem vytváří skutečné designové zvýraznění.

Cena: Na vyžádaní podle typu provedení

Supremo

Je to tak snadné – díky sofistikovanému posuvnému mechanismu se slunečník Supremo otevírá a zavírá mnohem snadněji a rychleji než jiné slunečníky, a to i při velkých rozpětích.

Díky tomu je Supremo vítaným doplňkem nejen do soukromých zahrad a restaurací, ale je vhodný i pro mateřské školy a veřejné instituce.

Cena: od 51 450,- Kč bez DPH

Samara

Díky hladkému klikovému mechanismu se tento stínící systém snadno rozloží do skutečné velikosti a přivítá hosty pod ním.

Samara vydává teplé sluneční paprsky během dne a večer zajišťuje příjemné teploty pod slunečníkem. I v té největší velikosti se tento vizuálně nepatrný slunečník úžasně snadno používá.

Cena: od 47 486,- Kč bez DPH

Amalfi

Deštník proti slunci Amalfi se volně houpe, zdánlivě beztížně. Stožár slunečníku stojí bočně a vytváří tak dostatek prostoru pro stoly a židle. Zatímco slunce se může během dne toulat, stín zůstává přesně tam, kde je potřeba.

S volitelnou nerezovou otočnou základnou lze Amalfi otáčet o 360°, aniž byste museli základnu posouvat.

Cena: od 57 251,- Kč bez DPH

Amalfi DUO

Slunečník Amalfi DUO spojuje kouzlo klasického konzolového slunečníku s robustností velkého venkovního slunečníku. Výkonný stožár lze vyrovnat centrálně nebo bočně. To vám umožní vytvořit dvě samostatné oblasti nebo jednu velkou flexibilní zastíněnou oblast.

Ideální pro dlouhé stoly, jednotlivá místa k sezení nebo řadu lehátek u bazénu. Oba přístřešky lze otevřít nezávisle na sobě.

Cena: od 109 147,- Kč bez DPH

Amalfi QUADRO

Se svými čtyřmi plovoucími slunečníky poskytuje Amalfi Quadro světlo a svěží atmosféru pro velké terasy.

Ať už odpočíváte u šálku kávy, stylově stolujete s přáteli nebo si užíváte zmrzlinový pohár s dětmi – Amalfi Quadro vytvoří dostatek prostoru pro všechny vaše hosty s až 49 m2 stínu.

Cena: od 220 158,- Kč bez DPH

Belvedere

Belvedere je pravděpodobně nejrychlejší slunečník na světě. Díky chytré technologii Easy-Flap se stříška otevře během několika sekund!

V zavřeném stavu stojí vzpřímeně a zabírá minimální prostor jako centrální stožárový slunečník – po otevření se promění v konzolový slunečník s optimálním využitím prostoru a jedinečným designem.

Cena: od 69 877,- Kč bez DPH

Primus

Terasový slunečník Primus zaujme rychlou manipulací a nekomplikovanou technologií vytahování kabelu. Díky tomu je slunečník lehký a mobilní. Tolik mobility je nutností pro stánky na trhu, příjemnou vychytávkou doma na terase.

Primus je rychle smontován a rozložen a následuje nás, když se v horkém letním dni otočíme na jiné útulné místo na zahradě.

Cena: od 25 305,- Kč bez DPH

Scala

Elegantní konzolový luxusní slunečník Scala boduje svým sofistikovaným designem a vysokou flexibilitou díky otočné základně a sklonu střechy.

Se svým rozpětím křídel 4 m je vítanou podívanou i v gastronomii.

Cena: od 146 527,- Kč bez DPH

Primus Wood

Jednoduše svižný Primus Wood zaujme rychlou manipulací a nekomplikovanou technologií vytahování šnůrou.

Díky tomu je slunečník lehký a mobilní. Tolik mobility je nutností pro stánky na trhu, prodejní a informační akce a příjemnou vychytávkou doma na terase.

Cena: od 15 776,- Kč bez DPH

Centro

S průměrem tyče 70 mm nabízí nový slunečník Centro velmi spolehlivé zastínění pro gastronomii.

Je k dispozici ve velikostech 4x4m a 5x5m. Otevírání a zavírání se provádí velmi jednoduše klikou.

Cena: od 65 598,- Kč bez DPH

GRANDE

Velký, větší, GRANDE. Tam, kde standardní slunečníky již nestačí, přichází na řadu robustní slunečník se svými velkými rozpětími.

Ať už na zahradě nebo v pohostinství – velký pevný slunečník nabízí příjemné prostředí a dokonalou ochranu před sluncem pro velké množství hostů na ploše až téměř 80 m². Prostě skvělé!

Cena: od 243 573,- Kč bez DPH

Slunečníky – dokonalá sluneční ochrana pro gastronomii i soukromé použití

Kdo by si v létě nerad pouštěl slunce do tváře? Příliš slunce je ale nejen nepříjemné, ale také nebezpečné. Chraňte sebe a své hosty na terase nebo na zahrádce slunečníkem před nadměrným slunečním zářením. Spolehněte se na náš důmyslný teleskopický mechanismus. S jejich pomocí můžete slunečník zavřít, aniž byste pod ním vyjímali stoly a židle. Vaši hosté zůstanou sedět a užijí si perfektní atmosféru. Elektrický slunečník můžete vysunout a zasunout také automaticky bez kliky. To šetří čas, ve kterém se můžete věnovat svým hostům.

Prémiové slunečníky – Vyrobeno v EU!

Všechny naše modely jsou vysoce kvalitní a nabízejí vám vysokou kvalitu. Seženete je v mnoha různých barvách a tvarech. Kromě klasických čtvercových slunečníků máme v sortimentu také obdélníkové a kulaté modely. Objevte zde celou naši rozmanitost slunečníků nebo jednoduše najděte tu správnou variantu. Bez ohledu na to, zda hledáte nejlepší venkovní slunečník se středovou tyčí nebo konzolový slunečník někdy nazývaný jako lampový.

Sluneční deštník – slunečník s centrální tyčí

Klasickým modelem slunečníku je slunečník na středové tyči. Má svůj stožár uprostřed, je větruodolný a univerzálně použitelný. Umístěte jej na terasu nebo do zahrady a odpočívejte pod ochranným deštníkem. Modely Big Ben, Big Ben Freestyle, Centro, Grande, Samara, Supremo a Primus u nás zakoupíte jako kvalitní slunečníky na středové tyči.

Konzolové luxusní slunečníky – flexibilní stínění se stylem

Konzolové slunečníky nejsou tak běžné jako venkovní deštníky na tyči, ale konzolové slunečníky nabízejí rozhodující výhodu: mají tyč na straně a ne uprostřed. Zastíněnou plochu pod profi slunečníkem lze tedy bez problémů využít, protože stojan na slunečník je pro úsporu místa na boku. Jako konzolové slunečníky najdete modely Amalfi, Amalfi DUO, Amalfi QUADRO, Scala a Belvedere.

Oblasti použití slunečníků CARAVITA

Užijte si slunečné dny na vaší terase, na zahradě nebo na balkoně se slunečníkem na míru. S CARAVITA si můžete nejen vybrat mezi různými modely, ale také si sestavit svůj vlastní slunečník. Jednoduše použijte konfigurátor slunečníků.

Slunečníky pro gastronomii a hotelnictví

V gastronomii jsou žádané stabilní a odolné slunečníky, které lze snadno otevřít a zavřít a umožňují tak plynulý gastronomický provoz. Naše uzamykací systémy s hladkým chodem byly vyvinuty podle těchto požadavků. Slunečník Big Ben může být dokonce vybaven volitelným motorem, takže slunečník lze otevřít a zavřít elektricky stisknutím tlačítka.

Naše slunečníky jsou navíc navrženy tak, aby se zavíraly nad sezením, takže není potřeba přesouvat židle a stoly ve vašem venkovním prostoru, abyste slunečníky skládali. Pokud byste chtěli za chladných večerů využívat i svůj venkovní prostor pro své hosty, můžete svůj gastro slunečník vybavit také sálavým topením a nechat nainstalovat LED světla. Jen si to vyzkoušejte: Nakonfigurujte si například slunečník Big Ben pro gastronomii v rozměru 3x3m a vybavte si jej podle svých představ.

Slunečníky pro vaši soukromou oblast

Kvalitní ochrana před sluncem není důležitá jen v kavárnách a hotelových komplexech, bez rizika spálení byste se měli pohybovat i doma na zahradě nebo terase. Naše slunečníky nabízejí optimální ochranu, protože každý slunečník je vybaven prémiovou látkou. Tkaniny mají ochranný faktor proti slunci až 50+ UPF a jsou k dispozici také voděodolné . Tak u nás získáte ty nejlepší slunečníky na zahradu, balkón a terasu!

Slunečníky, které se hodí do vašeho venkovního prostoru

Bez ohledu na to, jaký je váš venkovní prostor, dokážeme vám vyrobit slunečník ve správném tvaru, velikosti a barvě.

Slunečníky všech tvarů – od obdélníkových po kulaté

Jak naše slunečníky na středové tyči, tak naše semaforové slunečníky jsou k dispozici v kulatých a hranatých verzích, a lze je tedy přizpůsobit jakékoli oblasti. Má vaše terasa speciální tvar nebo jen chcete zastínit určitou plochu? Slunečník Big Ben Freestyle lze vyrobit v nekonečném množství různých tvarů, stačí nás kontaktovat.

Jakou barvu by měl mít slunečník?

V první řadě je barva vašeho slunečníku věcí vkusu a měla by ladit s barevným pojetím vašeho venkovního prostoru. Existuje však několik věcí, které můžete při výběru zvážit. Světlé látky neudržují teplo tolik jako tmavé látky. Pokud jste tedy citliví na teplo, měli byste zvolit látku markýzy světlé barvy. Kromě toho díky světlým tkaninám bude váš venkovní prostor vypadat svěžejší a přátelštější. Tmavé látky naopak o něco lépe blokují sluneční paprsky, ale působí masivněji. Na druhou stranu jsou méně citlivé na nečistoty než světlé látky deštníků.

Velké deštníky pro každou oblast

Zahrady, terasy a balkony mají často velmi individuální velikost a zvolený slunečník by je měl ideálně umět zcela zastínit. Slunečníky CARAVITA jsou dostupné od velikosti 2×3 m a mohou mít rozpětí přes 7 m. Velké slunečníky nabízejí tu výhodu, že pod ně můžete libovolně umístit svůj zahradní a terasový nábytek. V gastronomii můžete pod velkým deštníkem ubytovat i více hostů, protože se stožárem a stojanem na deštníky neztrácíte žádné místo.

Stojan na slunečník stojí pro každý slunečník

Abyste zajistili, že váš slunečník bude mít bezpečný stojan, nabízíme ten správný stojan na slunečník pro každý z našich modelů . Můžete se rozhodnout, zda chcete, aby byl slunečník pevně ukotven k zemi, nebo jej raději postavíte mobilní.

Pro ukotvení do země jsou ideální naše zemnící objímky , které jsou zabetonovány a poskytují slunečníku tu nejlepší možnou polohu . Jsou stejně vhodné pro semaforové a slunečníky na středové tyči. Naše stojany na desky jsou také velmi stabilní a lze je zatížit až 24 základními deskami. Najdete zde také klasické betonové stojany nebo žulové stojany , které jsou ideální pro naše menší modely slunečníků.

Pokud chcete být se slunečníkem obzvlášť flexibilní, můžete použít hliníkový stojan s kolečky , který se hodí k našim stojanům Dublin 8 a Monaco 8. Novinkou v řadě je stojan na slunečníky Rimini, který byl vyvinut pro slunečník CARAVITA Primus. Ten je vybaven dvěma kolečky a madlem, aby bylo možné slunečník snadno přemisťovat.

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

slunečníky CARAVITA
Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

ÚT – 12 – 18 hod.
ČT – 12 – 18 hod.
SO – 09 – 13 hod.

Kudy k nám Parkoviště