Home » Slunečníky » Obdélníkové slunečníky

Obdélníkové slunečníky

Představte si, že sedíte na své zahradě nebo terase, obklopeni svěží zelení, vychutnáváte si oblíbenou knihu nebo společnost dobrých přátel. Jediné, co by mohlo tento idylický scénář narušit, je palčivé slunce, které vám nedovolí užívat si tento okamžik naplno. Ale nemusí to být tak. Představujeme vám obdélníkové slunečníky, dokonalou ochranu před sluncem, která přináší pohodlí a styl do vašeho venkovního prostoru.

Naše obdélníkové slunečníky jsou designovým prvkem, který překlenutí mez mezi funkcionalitou a estetikou. Jsou navrženy tak, aby se snadno integrovaly do jakéhokoli venkovního prostředí a staly se přirozenou součástí vašeho domova. S robustní konstrukcí a vysoce odolným materiálem vám naše slunečníky slibují dlouhotrvající spolehlivost a neustálou ochranu.

Zapomeňte na neustálé přesouvání vašeho slunečníku s pohybem slunce. Díky obdélníkovému tvaru poskytují naše slunečníky širokou oblast stínu, která zajistí, že vy a vaši hosté zůstanete chráněni během celého dne. Ať už plánujete oběd venku nebo relaxační odpoledne u bazénu, naše slunečníky vám poskytnou potřebný stín a ochladí vaše prostory.

Obdélníkové slunečníky – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 76 046,- Kč bez DPH

slunečník obdélník od 200×300 až 500×700 cm

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Supremo

Slunečník Supremo

od 51 450,- Kč bez DPH

slunečník obdélník od 200×350 až 400×500 cm

Slunečník Samara

Slunečník Samara

od 47 486,- Kč bez DPH

slunečník obdélník od 200×300 až 350×450 cm

Slunečník Amalfi 1

Slunečník Amalfi

od 57 251,- Kč bez DPH

slunečník obdélník od 200×300 až 300×400 cm

Slunečník Amalfi DUO

Slunečník Amalfi DUO

od 109 147,- Kč bez DPH

slunečník obdélník od 200×300 až 300×400 cm

Slunečník Amalfi QUADRO

Slunečník Amalfi QUADRO

od 220 158,- Kč bez DPH

slunečník obdélník od 250×300 až 300×350 cm

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top