Lista here!

Home » Slunečníky » Slunečníky 3 m

Slunečníky 3 m

Dokonalý slunečník nemusí být vždy velký. Sluneční clony CARAVITA o průměru 3 metry v profesionální kvalitě jsou všestranné a dokážou zastínit například i menší místa k sezení.

Zejména v úzkých zahrádkách nebo kavárnách, které se nacházejí v úzkých uličkách, nelze otevřít velké slunečníky. Slunečník 3 m naopak šetří místo a lze jej flexibilně nastavit. Často se vyskytuje i na balkonech a nabízí méně povrchu pro útok ve větru.

Pokud potřebujete zastínit velký prostor vybírejte z nabídky větších slunečníků, například stylové slunečníky o průměru 4 metry.

Slunečníky 3 m – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 75 573,- Kč bez DPH

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Supremo

Slunečník Supremo

od 51 450,- Kč bez DPH

Šířka: až 500 cm
Výška až 317 cm otevřený

Slunečník Samara

Slunečník Samara

od 47 486,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 301 cm otevřený

Slunečník Amalfi 1

Slunečník Amalfi

od 57 251,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 305 cm otevřený

Slunečník Amalfi DUO

Slunečník Amalfi DUO

od 109 147,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Amalfi QUADRO

Slunečník Amalfi QUADRO

od 220 158,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Belvedere 5

Slunečník Belvedere

od 69 877,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 275 cm otevřený

Slunečník Primus

Slunečník Primus

od 25 305,- Kč bez DPH

Šířka: až 300 cm
Výška až 280 cm otevřený

Slunečník Scala 1

Slunečník Scala

od 146 527,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 320 cm otevřený

Slunečník Primus Wood

Slunečník Primus Wood

od 15 776,- Kč bez DPH

Šířka: až 300 cm
Výška až 280 cm otevřený

Slunečník Centro

Slunečník Centro

od 65 598,- Kč bez DPH

Šířka: až 500 cm
Výška až 326 cm otevřený

Slunečníky 3 m kulaté a hranaté

Slunečníky o průměru 3m jsou vhodné do mnoha oblastí. Nezáleží na tom, zda chcete zastínit terasu , balkon nebo piknikovou deku na zahradě – slunečník 300 cm nabízí mnoho možností využití.

Můžete se rozhodnout, zda má být váš slunečník kulatý nebo čtvercový, nebo zda dáváte přednost slunečníku na středové tyči či semaforu.

Kulaté slunečníky 3m

Běžné jsou kulaté slunečníky. CARAVITA je vyrábí v mnoha velikostech, od průměru 2,50 m až po 7 m. Tři naše modely jsou k dispozici také s průměrem 3 metry: Big Ben, SamaraAmalfi jsou k dispozici jako kulaté slunečníky v této velikosti.

Čtvercové slunečníky 3x3m

Čtvercové slunečníky mají tu výhodu, že se snáze umisťují vedle sebe a dokážou tak zajistit úplný stín. V rozměru 3x3m najdete modely Big Ben, Supremo, Samara a Amalfi. Amalfi je k dispozici také jako dvojitý deštník Amalfi DUO a jako čtyřkombinace Amalfi QUADRO. Sortiment CARAVITA zahrnuje také voděodolnou markýzovou látku.

3 m slunečníky se středovou tyčí

Slunečník se středovou tyčí se vyznačuje tím, že stožár je uprostřed. Proto se mu také říká středový stožárový deštník. Tento klasický slunečník lze díky stabilní konstrukci vyrobit v mnoha velikostech. Naše modely Samara, SupremoBig Ben jsou dostupné jako tržní slunečníky se středovou tyčí s průměrem nebo délkou hrany 3m.

Tyto slunečníky lze otevírat a zavírat různými mechanismy. Pokud hledáte 3m slunečník s klikou , naše deštníky Samara nebo Big Ben jsou dvě další možnosti. Alternativně může být Big Ben vybaven elektromotorem, takže jej lze otevírat a zavírat dálkovým ovládáním.

Hledáte 3m obdélníkový deštník se středovou tyčí, který je voděodolný? Poté vyberte v obdélníkový model Big Ben a zkombinujte jej se zvláště voděodpudivou látkou.

Semaforový slunečník 300 cm

Semaforové deštníky se od středových deštníků liší především stožárem, protože ten sedí na boku a ne uprostřed. Poloha slunečníku je tak flexibilnější a zastíněná plocha se snáze přizpůsobí průběhu slunce. Model Amalfi je dostupný jako konzolový slunečník o průměru 3m.

Existují také různé mechanismy pro otevírání a zavírání deštníků se semaforem. Jako 3m konzolový slunečník je Amalfi vybaven klikou, pomocí které lze slunečník plynule otevírat a zavírat.

Vlastnosti a vybavení 3m slunečníků

Naše 3m slunečníky mohou být vybaveny stejně vysokou kvalitou jako naše větší modely. Díky hliníkovému stožáru jsou deštníky stabilní a různé typy látek mohou výrazně zlepšit odolnost deštníků vůči povětrnostním vlivům.

Vodotěsné slunečníky

Naše modely jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Volitelně můžete vybrat voděodolnou látku. Při výběru se však ujistěte, zda potřebujete pouze voděodolnou látku markýzy, nebo zda chcete slunečník vyrobit zcela voděodolný.

Jednotlivé odstíny barev

Díky našemu velkému výběru barev látek máte maximální flexibilitu s designem deštníku a můžete si vybrat barvu dle vlastního výběru. Snadno si tak můžete nakonfigurovat například slunečník v bílé barvě o průměru 3m . Nebo si vyberte z mnoha dalších barev, jako je zelená, modrá, červená atd.

Naše látky nejsou vyrobeny z jednoduchého polyesteru, získáte vysoce kvalitní akrylovou markýzu. Kombinujte naše látky s odpovídající barvou tyče – protože pro naše hliníkové slunečníky máme také výběr odpovídajících barev podle vašeho vkusu.

Sluneční ochrana

Slunečníky vás nejen dobře ochrání před horkem, ale také velmi dobře ochrání před slunečními UV paprsky. UV záření je pro kůži škodlivé, proto se doporučuje i vysoká UV ochrana 40 a více. Obzvláště účinnou UV ochranu lze zaručit vybavením markýzovými látkami vysoké kvality. V našem sortimentu najdete látky pro markýzy s UPF 50, které nabízejí maximální ochranu.

Speciální vybavení LED osvětlení

Pokud chcete slunečník používat i večer nebo v noci, je užitečné a atmosférické LED osvětlení na slunečníku. Zejména na jaře a na podzim rychle padá noc a vyžaduje dostatečné osvětlení. Model Big Ben lze vybavit elegantním a nenápadným LED osvětlením , které poskytuje příjemné světlo.

Jaký stojan na slunečník na 3m slunečník?

Malé slunečníky si obvykle vystačí s menšími podstavci slunečníků, protože jsou lehčí a nabízejí menší plochu pro útok větru a počasí. Obecně jsou na výběr různé modely stojanů. Stojan na deštník například pro 3m deštník lze zatížit betonovými deskami. Nebo můžete použít zemnící kotvu zapuštěnou do betonu.

Pokud byste chtěli obzvlášť těžký stojan na slunečníky , můžete si vybrat například náš stojan na slunečníky Monaco a zatížit jej až 16 betonovými deskami. Monaco je volitelně k dispozici se sadou válečků. To umožňuje jeho flexibilní přizpůsobení poloze slunce.

Prohlédněte si naše slunečníky 300 cm a nakonfigurujte si svůj vysněný slunečník!

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top