Lista here!

Home » Slunečníky » Restaurační slunečníky

Restaurační slunečníky v profesionální kvalitě

Hosté restaurací a hotelů milují slunečno a teplo, ale v úmorném vedru toho může být někdy až moc. Vytvořte příjemnou atmosféru a chraňte své hosty venku před UV zářením a horkem pomocí gastro slunečníku. Nechte své hosty bezstarostně vychutnávat chlazené nápoje, aromatickou kávu a kulinářské lahůdky.

Gastro slunečníky nejvyšší kvality

Naše gastro slunečníky jsou mimořádně kvalitní, a proto splňují nejvyšší standardy. Díky chytrému teleskopickému mechanismu mohou vaši hosté jednoduše zůstat sedět, když se střídají mraky a slunce. Protože gastronomický deštník můžete zasunout a vysunout, kdykoli budete chtít. U některých modelů dokonce stisknutím tlačítka pomocí dálkového ovládání.

Zvláštní umístění někdy také vyžadují speciální formáty. Potřebujete speciální rozměr pro zastínění? CARAVITA jako dlouholetý odborník na výrobu profesionálních slunečníků vyrábí individuální restaurační a hospodské slunečníky pro váš gastro provoz. Jednoduše nám pošlete skicu. Naši odborníci vám pomohou s plánováním. Pokud je to možné, náčrt vhodně implementujeme pomocí našeho Big Ben Freestyle.

Restaurační slunečníky – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 75 573,- Kč bez DPH

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Supremo

Slunečník Supremo

od 51 450,- Kč bez DPH

Šířka: až 500 cm
Výška až 317 cm otevřený

Slunečník Amalfi DUO

Slunečník Amalfi DUO

od 109 147,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Amalfi QUADRO

Slunečník Amalfi QUADRO

od 220 158,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Scala 1

Slunečník Scala

od 146 527,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 320 cm otevřený

Slunečník Centro

Slunečník Centro

od 65 598,- Kč bez DPH

Šířka: až 500 cm
Výška až 326 cm otevřený

Slunečník GRANDE

Slunečník Grande

od 243 573,- Kč bez DPH

Šířka: až Ø 1000 cm
Výška až 417 cm otevřený

Oblast použití slunečníku pro gastronomii

Gastro slunečníky jsou vhodné nejen pro použití ve venkovních prostorách restaurace, ale pro všechna řemesla, kde je důležité stínění a ochrana před sluncem. Takový slunečník je dobrý i v hotelnictví: umístěte slunečník u bazénu a nabídněte milovníkům slunce stylovou ochranu. Nebo zastiňte stoly na terase nebo balkoně.

Slunečníky do restaurací do každého počasí

Slunečník do restaurace umožňuje užít si čas venku za všech povětrnostních podmínek, protože naše látky na slunečníky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Slunečníky chrání nejen před UV zářením a horkem, ale slouží také jako všestranná ochrana v nestabilním počasí:

  • Na slunci chrání gastro deštníky před škodlivými UV paprsky.
  • Když je horko, deštník udržuje zastíněné místo příjemně chladné. Některé z našich slunečníků lze navíc rozšířit o systém rozprašování mlhy, který vašim hostům poskytne další ochlazení.
  • Když prší, deštník zadržuje vlhkost shora, jako velký deštník.
  • Pokud je chladno, můžete svůj slunečník vybavit sálavými topidly a využívat venkovní prostor i v chladnějším období.
  • Naše stabilní deštníky odolají větru a nabízejí ochranu.
  • Ve tmě můžete výbavu deštníků rozšířit o LED osvětlení.

Důležité vlastnosti gastro slunečníku

Ve společnosti CARAVITA je obzvláště důležité, aby splnili vaše individuální přání . Proto CARAVITA nabízí velký výběr prvků výbavy a maximální flexibilitu. Zde naleznete přehled nejdůležitějších vlastností našich gastro deštníků.

UV ochrana a světlostálost

Nejen zastínění, ale také blokování UV záření je u ochrany před sluncem obzvláště důležité, protože ne každá látka před ním chrání stejně dobře. CARAVITA nabízí výběr vysoce kvalitních látek pro markýzy, které podle potřeby zabraňují pronikání UV záření.

Látky by neměly ztrácet na atraktivitě, protože vybledlé látky neukazují váš byznys v nejlepším světle. Proto je pro nás zvláště důležitá světlostálost látek. Bez ohledu na to, jakou barvu si vyberete, naše látky na slunci nevyblednou a jejich barvy dlouho září.

Robustní rám a stabilita

Slunečníky v gastronomii se neustále používají a musí odolávat větru a nepříznivému počasí. Nejen, že jsou naše látky odolné vůči povětrnostním vlivům, naše rámy jsou také vysoce kvalitní a vyrobené z pevného hliníku.

Aby rám ladil i s barvami vaší značky, můžete si pro barvu rámu vybrat z 200 barev RAL a harmonicky tak sladit rám a látku stínidla.

Velký výběr je i u stojanů na deštníky: od klasického stojanu, který je zatížen kamennými deskami, až po ocelové plechy a zemní kotvy, u nás najdete mnoho variant.

LED světlo

Gastronomie a hotelnictví se neodehrávají jen ve dne. Při používání gastro deštníků je proto nezbytné myslet i na venkovní osvětlení. Gastro deštníky Caravita mohou být vybaveny LED osvětlením. Vaši hosté mohou využívat venkovní prostor a relaxovat tam i po setmění.

LED světlo pro slunečníky

Klika nebo motor?

Můžete se rozhodnout, zda chcete svůj slunečník ovládat klikou nebo dáte přednost elektrickému slunečníku s motorem . Například náš konzolový slunečník Amalfi může být vybaven motorem. Díky inteligentnímu ovládání je možné stisknutím tlačítka otevřít nebo zavřít všechny slunečníky ve venkovním prostoru a šetřit tak čas.

Velké slunečníky

U venkovního sezení se počítá každý metr čtvereční. Z tohoto důvodu je nepříjemné, když není místo k sezení kvůli umístění mnoha stožárů a stojanů na slunečníky. Abychom tomu zabránili, nabízíme velké slunečníky v XXL, které pokrývají velkou plochu až 80 m².

Tisk a reklama

Díky kvalitnímu potisku můžete látku svého slunečníku využít jako doplňkovou reklamní plochu. Naše deštníky mohou být potištěny vaším logem nebo sloganem, což z nich dělá skutečný poutač pro kolemjdoucí a zvyšuje vaši informovanost.

Semaforový slunečník nebo slunečník na středové tyči?

Semaforové slunečníky a slunečníky na středové tyči mají v gastronomii výhody i nevýhody. Jaký je ale mezi modely rozdíl?

Zatímco slunečník se středovou tyčí má svůj stožár uprostřed, a proto se mu také říká centrální stožárový slunečník, slunečník semaforový jej má na boku. To znamená, že slunečník se semaforem lze otáčet a natáčet a nabízejí flexibilitu, aniž by bylo nutné je přeskupovat. Pokud slunce jde dál, lze stínítko snadno nastavit a otočit o 360 stupňů.

Slunečník se středovou tyčí mají tu výhodu, že tyč může sedět uprostřed stolu, což umožňuje umístění stojanu na deštníky pod stůl. V tomto případě nezabere žádné další místo, ale stožár uprostřed stolu může hosty rušit. I když stoly nejsou kompatibilní se stožárem nebo je vyžadováno co nejvíce volné zastíněné plochy, není deštník se středovou tyčí ideální.

Deštníky s tyčí lze vyrobit ve větších formátech než konzolové deštníky, jako je náš velký deštník Grande, který dokáže zastínit plochu téměř 80 m². Oproti tomu náš gastro slunečník Amalfi Quadro má rozlohu 49 m² a díky kombinaci čtyř slunečníků má také stožáry uprostřed zastíněné plochy.

Pokud vám tedy vadí deštník se středovým stožárem a chcete flexibilně otočný a nastavitelný deštník, měli byste se rozhodnout pro deštník konzolový. Pokud chcete nekomplikovaně zastínit velkou plochu, zamilujete si naše velké deštníky.

Bez ohledu na to, co si vyberete, u všech modelů CARAVITA na vás zapůsobí vysoká kvalita a dlouhá životnost.

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top