Home » Slunečníky » Zahradní slunečníky » Boční zahradní slunečníky

Boční zahradní slunečníky

I ti největší milovníci slunce v horkých letních dnech rádi vyhledají příjemný stín na zahradě nebo terase. Boční zahradní slunečníky nabízí tu správnou ochranu proti UV záření a zároveň flexibilitu v nastavení stínu podle momentální potřeby. Vysoce kvalitní látka je odolná vůči světlu i teplu a nemusíte se být ani vyblednutí na slunci.

Boční zahradní slunečníky mají, na rozdíl od slunečníků se středovou tyčí, postranní stožár místo centrální tyče, což je pro mnoho lidí příjemnější a praktičtější způsob stínění. Stín, který boční slunečník poskytuje, vám umožní užívat si venkovních aktivit bez ohledu na to, jak silné je slunce. Ať už chystáte grilování s příteli, nebo chcete relaxovat s knížkou, boční zahradní slunečník vám vytvoří komfortní prostor pro odpočinek i zahradní party.

Dopřejte si maximální komfort a obohaťte vaši oázu klidu zahradním slunečníkem s LED osvětlením. Večerní grilování s přáteli získá díky příjemnému osvětlení kouzelnou atmosféru. Boční slunečníky k bazénu jsou nezbytným letním doplňkem na každou zahradu s třpytivým bazénem. Díky tomu můžete strávit u vody celý horký den a užívat si relax v chladivém stínu.

Boční zahradní slunečníky – cena

Slunečník Amalfi 1

Slunečník Amalfi

od 57 251,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 305 cm otevřený

Slunečník Amalfi DUO

Slunečník Amalfi DUO

od 109 147,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Amalfi QUADRO

Slunečník Amalfi QUADRO

od 220 158,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 318 cm otevřený

Slunečník Belvedere 5

Slunečník Belvedere

od 69 877,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 275 cm otevřený

Slunečník Scala 1

Slunečník Scala

od 146 527,- Kč bez DPH

Šířka: až 400 cm
Výška až 320 cm otevřený

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top