Home » Slunečníky » Zahradní slunečníky » Zahradní slunečníky s led osvětlením

Zahradní slunečníky s led osvětlením

Dopřejte si na vaší zahradě nadstandardní komfort, který poskytují stylové zahradní slunečníky s LED osvětlením. Během horkých letních dní vás slunečník ochrání před UV zářením a večer vykouzlí díky zabudovanému osvětlení romantickou atmosféru.

Zahradní slunečníky s LED osvětlením jsou skvělým doplňkem pro váš venkovní prostor. Díky široké nabídce barev, tvarů a stylů můžete mít přesně takový slunečník, který dokonale podtrhne exteriér vašeho domova a vytvoří příjemnou atmosféru pro relaxaci i pro posezení s přáteli.

Oblíbeným designovým prvkem pro venkovní prostor jsou boční zahradní slunečníky, které nemají klasickou středovou tyč, ale postranní stožár.

Zahradní slunečníky s led osvětlením – cena

slunečník BIG BEN

Slunečník Big Ben

od 75 573,- Kč bez DPH

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

Slunečník Big Ben Freestyle 1

Slunečník Big Ben Freestyle

Na vyžádání

Šířka: až 700 cm
Výška až 342 cm otevřený

S kým spolupracujeme?

CARAVITA jako vedoucí značka v oblasti vysoce kvalitních slunečníků je synonymem kvality a designu. Tyto elegantní velké slunečníky s rozpětím až sedmi metrů vytvářejí prostor pro všechna možná použití a odolají i velkému zatížení větrem díky své výjimečně robustní konstrukci.

I po letech používání se každá velikost slunečníku otevře stejně snadno jako první den díky inovativním mechanismům, díky kterým se s nimi navíc snadno a pohodlně manipuluje. Zakázková řemeslná výroba dává slunečníkům CARAVITA vyniknout. Celou škálu barev látek a rámů lze individuálně kombinovat. V kombinaci s mnoha dalšími skvělými doplňky to zajišťuje, že jsou splněny ty nejvyšší požadavky v oblasti gastronomie a pohostinství, stejně jako v soukromých zahradách.

Slunečníky CARAVITA logo
Slunečníky CARAVITA spolupráce

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top