Markýza na terasu MHZ

Home » Markýzy MHZ » Na terasu

Markýza na terasu je po dlouhou dobu považována za ideální vnější sluneční ochranu před sluncem. Moderní, atraktivní design a tvarově upravené modely jsou zvláště vhodné pro pohodlí vašich venkovních prostor.

Výběrem správné možnosti montáže, například na zeď nebo strop, popřípadě na zimní zahradu či jiné stavby na zahradě. Vaše ochrana markýzy na terasu je nejen účinná proti slunci, ale stále vypadá perfektně za každých podmínek.

Markýzy na terasu nabízejí rozsáhlý stínící systém, který poskytuje flexibilní ochranu proti slunečnímu záření a teplu.

Při výběru kazetové markýzy jsou kloubová ramena namontována na zdi, a společně s látkou markýzy, dochází k dokonalému vypnutí podle potřeby.

Aby byla tato operace dokonalá, tichá a pohodlná, markýzy by měly být vyrobeny pouze z vysoce kvalitních součástí, které zajišťují vysokou upínací sílu a trvale zabraňují prohýbání látek markýzy.

Pro ochranu před sluncem a teplem je rozhodující látka.

Dodáváme výhradně extrémně odolné látky proti roztržení. Kolekce látek pro markýzu na terasu obsahuje více než sto různých tkanin se speciálními povrchy.

Pokud hledáte spíše výsuvnou markýzu na jakoukoliv konstrukci, podívejte se na markýzu Alto, která je speciálně pro tyto případy vyráběná.

737 739 714 – připravujeme na sezonu 2020 v Praze