Home » Markýzy » Markýza na pergolu

Markýza na pergolu

Chcete mít možnost strávit celý rok odpočinkem ve své pergole nebo zimní zahradě a kochat se výhledem do přírody?

S markýzami na pergolu se můžete neustále cítit dobře a přitom být v případě potřeby dokonale chráněni před sluncem. V závislosti na vašich požadavcích nabízíme optimální zastínění, vizuální soukromí a kontrolu proti oslnění.

Ať už pro klasické pergoly nebo zimní zahrady, individuální architektonická řešení s velkými prosklenými plochami nebo terasové střechy. Díky rozmanitosti designů, barev a mnoha doplňků si můžete navrhnout svůj systém zastínění tak, aby dokonale splnil vaše přání.


  • Dodací lhůty: jen 4–6 týdnů
  • Max. rozměry: šířka až 650 cm, výsuv až do 600 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Objevte svět markýz na pergoly a zimní zahrady

Markýza na pergolu nad sklo

Markýza nad sklo

Milujete přírodu, svou zahradu a pobyt na čerstvém vzduchu? A chcete čtyři roční období zažít na vlastní kůži? Zastřešené terasy mohou pomoci k tomu, aby se to stalo realitou. Při vytváření vašeho vlastního jedinečného osobního prostoru rozšíří váš obývací prostor a nabídnou vám panoramatický výhled ven a zároveň propustí přirozené denní světlo. V létě je zvláště důležité optimálně zastínit velké skleněné plochy vašeho domova, aby bylo zajištěno příjemné vnitřní klima.

Venkovní markýzy pro pergoly a zimní zahrady byly navrženy tak, aby byly odolné a stabilní. Většinu slunečních paprsků pohltí ještě předtím, než se dostanou ke sklu, aby se teplo nemohlo dostat dovnitř. Vysoce kvalitní látky markýz poskytují nejen příjemné zastínění, ale jsou to také designové prvky s široce pozorovatelnými efekty díky různým barevným variantám. Protože jsou vyráběny na míru, hodí se i do neobvykle tvarovaných skleněných fasád.

Markýza na pergolu pod sklo

Markýza pod sklo

Podsklené markýzy na zimní zahradu a pergolu jsou umístěny pod střechou vaší terasy a zaujmou díky dokonalé ochraně před světlem, kontrole oslnění a vizuálnímu soukromí, které poskytují. To znamená, že si můžete i nadále užívat příjemné teploty uvnitř, i když venku praží slunce. Atraktivní podsklená markýza poskytuje podle potřeby ztlumení a kontrolu oslnění a výrazně zlepšuje kvalitu vašeho bydlení ve vaší prosklené přístavbě. Nyní můžete pergolu používat také jako pracoviště nebo ztlumit sluneční světlo, kdykoli budete chtít.

Prémiový model Climara W10 je také vybaven patentovanou technologií secudrive®. Secudrive® funguje tak, že markýzu vede v kolejnici pásek z pružinové oceli, který je přímo připevněn k látce markýzy. Inovativní technologie vedení udržuje lem látky napnutý, což znamená, že nežádoucí boční světelné mezery jsou nyní minulostí. Díky rozmanitosti designových variant, barev a mnoha doplňků můžete svou pergolu nebo zimní zahradu proměnit v oázu pohody.

Markýzy na pergoly a zimní zahradu pro každý požadavek

Zdůrazněte architekturu svého domu nebo vytvořte speciální optické akcenty. Naše markýzy na pergoly a zimní zahrady poskytují dokonalé zastínění pro velké i malé plochy. Promyšlené produkty také poskytují perfektní řešení pro skleněné povrchy, které je obtížné zastínit. Pro příjemné klima.

Markýza na pergolu – cena

Pergolová markýza na sklo Climara W20 - žlutá

Markýza Climara W20

cena od 55 025 ,- Kč

Šířka: 100 – 650 cm
Výsuv: 100 – 600 cm

pergolová markýza

Markýza Arnex

cena od 56 966,- Kč

Max. šířka: do 600 cm
Výsuv: do 600 cm

Markýza Climara pod sklo pergoly W10

Markýza Climara W10

cena od 50 350 ,- Kč

Šířka: 100 – 650 cm
Výsuv: 100 – 600 cm

Markýza Climara W10² Model B

Markýza Climara W10² Model B

cena od 114 500 ,- Kč

Šířka: 100 – 650 cm
Výsuv: 440 – 1200 cm

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top