Samostatně stojící markýzy

Home » Markýzy » Samostatně stojící markýzy

samostatně stojící markýzy

Samostatně stojící markýzy nebo stojící markýzy nabízejí především flexibilní možnosti zastínění. Jsou ideální pro soukromé použití i pro gastronomii, školky a další průmyslová odvětví. To znamená, že každá oblast může být zastíněna bez nutnosti použití více markýz . Samostatně stojící markýzy jsou oblíbené zejména v pohostinství a také v soukromém sektoru, kde jsou oblíbené párty. Protože vždy máte příležitost zastínit místo, kde svítí slunce.

Volně stojící ochrana proti slunci – flexibilní, estetická a originální

Díky možnostem flexibilního použití samostatně stojících markýz, které lze namontovat na trvalé místo, máte ideální možnost zastínění ve vaší společnosti nebo doma na zahradě. Výhodou volně stojící ochrany proti slunci je, že u této možnosti zastínění nejsou žádné středové podpěry, takže nedochází ke ztrátě žádného místa. Kromě toho jsou zcela odděleny od fasády, což má tu výhodu, že nedochází k narušení izolace.

Rozhodující výhodou volně stojící markýzy však je, že není nutné získání žádného stavebního povolení. Stínění je tedy vhodné zejména pro nájemce nebo majitele restaurací, kteří mohou svým hostům nabídnout chladné stinné místo s volně stojící markýzou bez stavebního povolení.

Volně stojící markýzy se mohou skládat ze dvou kazetových markýz, které lze nezávisle na sobě vysunout pomocí motoru, a jsou proto obzvláště flexibilní. Markýzové látky jsou připevněny k robustní ocelové nosné konstrukci a lze je podle potřeby dokonce rozšířit pomocí středové podpěry. Stínicí plochy do 25 metrů čtverečních jsou možné pomocí markýzy. Některé modely mají záclonku, kterou lze také použít jako ochranu soukromí a ochranu před oslněním. Zejména v oblasti volně stojících markýz existuje řada variant, které bychom vám rádi představili.

Design a barvy splňují flexibilitu

Nejvyšší nároky jsou také kladeny na design a barvu. Můžete si vybrat z více než 200 různých designů. Markýzové látky můžete přizpůsobit svým firemním barvám nebo si můžete vybrat markýzovou látku, která se dokonale přizpůsobí fasádě. Máte na výběr všechny možnosti a při výběru vašeho oblíbeného designu nebudete zklamáni.

Kromě veselých a přátelských slunečních barev jsou stále k dispozici středomořské barvy a také nadčasové a trendy barvy. Vzory jsou také velmi univerzální a pohybují se od blokových pruhů po jemné vzory tón v tónu. Jak vidíte, ani u takto inovativní volně stojící markýzy se nemusíte ničeho bát a máte příležitost navrhnout si markýzu podle svých představ.

Samozřejmě rádi zodpovíme veškeré dotazy týkající se volně stojících markýz . Pokud byste chtěli poradit, můžete kontaktovat náš technicky servisní personál. Spolu s vámi najdeme dokonalou markýzu, která se nejen ideálně hodí do vaší zahrady nebo na fasádu restaurace, ale zohlední také konstrukční podmínky.