• Telefon: +420 737 739 714
  • E-Mail: info@mk-rolety.cz
  • Velká kvalita provedení
  • Luxusní zboží

Elektrické markýzy

Home » Markýzy » Elektrické

Snadná obsluha a velmi efektivní ovládání

Elektrické markýzy lze otevírat a zavírat pouhým stisknutím tlačítka, čímž získáte spoustu jednoduchých funkcí, a zároveň si zpříjemníte strávený čas venku. Speciální automatizované funkce mohou zatáhnout markýzu, když je příliš větrno, nebo ji vytáhnou, když je příliš sluníčka.

Dnešní technologie elektrických markýz je navíc mimořádně pokročilá, a umožňuje bezdrátový a automatizovaný provoz, který je navržen tak, aby vám dlouho sloužil. Náš sortiment elektrických markýz zahrnuje modely od kvalitního Německého výrobce MHZ.

 

Elektrické markýzy s motory Somfy a Becker

Všechny naše elektrické a motorizované markýzy přicházejí s technologií Somfy nebo Becker . Somfy je lídrem na trhu v oblasti automatizace dveří a oken.

Prodali více než 100 milionů motorů po celém světě. Neustále se vyvíjející a inovativní Somfy neustále hledá nové způsoby, jak zpříjemnit váš čas doma nebo na pracovišti.

Motory Somfy používají technologii RTS a IO, která poskytuje bezdrátové funkce pomocí rádiových vln. Díky tomu je ovládání pomocí dálkového ovladače velmi snadné. Do stejného systému můžete dokonce integrovat další domácí inteligentní technologie, takže vše lze ovládat z jednoho místa.

Kromě toho jsou všechny motory Somfy důkladně testovány a kontrolovány a mají 5letou záruku od data výroby.

737 739 714 – od dubna 2020 na naší vzorkovně v Praze

Výhody elektrických markýz :

Jednoduché ovládání

Elektrické markýzy odstraňují ruční kliky; pouhým kliknutím na tlačítko se vaše markýza otevře a zavře jemně, tiše a efektivně. Můžete dokonce použít dálkové ovládání markýzy, takže není třeba rušit vaši relaxaci. Super hladký motor jemně usadí a zatáhne látku markýz pomocí vysoce kvalitního motoru, a udrží ji napnutou.

Nastavte markýzu na optimální výšku

Naše elektrické markýzy mohou být sníženy do libovolné výšky, kterou chcete, rychle a snadno, aby vám umožnily upravit množství slunce nebo stínu, které si chcete užít kdykoli během dne, vše pouhým stisknutím tlačítka.

Automatické příslušenství pro markýzy

Výběr elektrické markýzy vám umožní bezproblémovou integraci užitečného příslušenství  včetně topných těles, senzorů větru a světel, které zlepší vaše možnosti markýzy. Pokud je vítr příliš silný, automatický senzor větru jednoduše zatáhne markýzu, takže se nemusíte starat o předpověď počasí. Pokud si chcete užít nějakého večerního stolování, proč neinstalovat účinnou LED světelnou lištu, která vám i vašim hostům zajistí pohodlí po celou noc.

Udržujte své markýzy napnuté

Je důležité nepřetahovat markýzu, abyste se vyhnuli dlouhodobému poškození, ale naše elektrické markýzy mají vestavěné senzory, které zajišťují, že se markýza zatáhne do správné vzdálenosti, aby byla napnutá, ale ne příliš těsná. Díky tomu jsou extrémně robustní, silné, trvanlivé a také vypadají vždy velmi elegantně a uklizeně.

ART 02

Pouze se dvěma kloubovými rameny a dvěma konzolami o šířce sedmi metrů a výsuvu čtyř metrů je kazetová markýza ART 02 vhodná pro zastínění velkých venkovních ploch.

Jasný moderní design, harmonické okraje a jednotný vzhled kloubových ramen činí z ART 02, stejně jako jeho menší sestry ART 01, designové zvýraznění.

 

  • Velký výběr látek
  • Volitelné LED osvětlení
  • Pouze dvě kloubové ramena s jednotným vzhledem
  • Odnímatelný boční kryt pro uložení spojky Hirschmann
  • Transformátor a přijímač RTS integrovaný v kazetě
  • Maximální rozměry 7 x 4 metrů, spojené 14 x 4 metrů
  • Úzké rozměry kazety 265 x 175 mm
venkovní markýza Alto

Alto

Venkovní stínění – vratný systém pro vodorovné a skloněné skleněné povrchy. Pohonná jednotka se samonosnou hliníkovou kazetou, 233 x 181 mm, pro celoroční ochranu tkaniny a technologie před povětrnostními vlivy. Všechny viditelné hliníkové části jsou opatřeny práškovou barvou.

Standardní barvy: bílá (RAL 9016), stříbro (RAL 9006), hnědá (RAL 8019), antracit (DB 703). Více informací o markýze Alto.

Volitelné speciální barvy podle RAL. Instalace s nastavitelnými rozpěrkami v různých výškách.

Může být spojeno několik systémů, maximálně 2 systémy možné prostřednictvím jednoho elektrického pohonu.

Volitelný zakřivený systém.

Šířka: 100 až 550 cm

Výjezd: 100 až 600 cm

Max. plocha na 1 pole: 28 m² (možnost více systémů vedle sebe)

sklon střechy: 0 až 45 °