Venkovní markýzy

Home » Markýzy MHZ » Venkovní

Jednobarevný i vzorovaný design

Markýzu využijete na malých balkónech, kde by vám slunečník překážel, ale i na velkých terasách, kde hledáte co nejefektivnější variantu zastínění. Venkovní markýzy MHZ jsou stabilní, pevné, s výsuvem až 4 metry.

Kromě toho skvěle vypadají a je jen na vás, jestli zvolíte nenápadný jednobarevný design či třeba výrazné proužky a jiné zajímavé vzory.

Jak si vybrat vhodnou venkovní markýzu?

Venkovní markýzy se liší podle typu kazet, způsobu instalace, provedení ramene, sklonu nebo možností výsuvného volánu. Výsuvné venkovní markýzy jsou především vhodné na balkon a terasu s montáží na zeď.

Markýzy tvoří kvalitní látka se speciálním složením a akrylátovým zátěrem, díky čemuž nevyšisuje, ani nezmění tvar.

A co navíc, odpuzuje špínu, je odolná proti vodě, takže ji nemusíte s každým deštěm ihned zatahovat.

Markýzy můžete vytahovat ručně, pomocí kliky, nebo elektricky vypínačem či ovladačem. Vztahuje se na ně prodloužená záruka 5 let.

Přijďte nasát inspiraci

Venkovní markýzy dodáváme s montáží do těchto měst: Plzeň, Rokycany, Kladno, Hořovice, Praha, Beroun a jejich okolí. Přijeďte nasát inspiraci do naší vzorkovny v Praze, kde vám rádi pomůžeme s výběrem nejvhodnější markýzy.

737 739 714 – jaro 2020 na vzorkovně v Praze

ART 01

Inovativní kloubová markýza v provedení s hliníkovou kazetou z jednoho kusu, a odpovídajícím profilem pro celoroční ochranu látky a technologie před povětrnostními vlivy. Šířka 191 – 500 cm , výsuv až 350 cm.

Hřídel z pozinkovaného ocelového plechu (Ø 78 mm) a boční funkční ložiska s integrovaným naklápěcím kloubem včetně ochrany proti nárazu.

Úhel sklonu nastavitelný až 40 ° pomocí stavěcích šroubů. Křížená kloubová ramena, přenos energie pomocí kloubového pásu.

Montáž pomocí postranních ložisek pro individuální nastavení. Markýza je zasunuta zespodu do bočního krytu a zajištěna speciálním pružinovým prvkem a skrytými šrouby.

Všechny viditelné hliníkové části jsou práškově lakovány ve standardních barvách: bílá (RAL 9016), stříbro (RAL 9006), hnědá (RAL 8019), antracitová prášková barva (DB 703). Volitelné: speciální barvy podle RAL.

venkovní markýza art 01
venkovní markýza Vegas

Vegas

Markýza s kloubovým ramenem v uzavřeném provedení, se samonosným hliníkovým pouzdrem, 2 díly (odnímatelný vrchní kryt) a kapkovým profilem ve tvaru C pro celoroční ochranu látky a technologie před povětrnostními vlivy.

Všechny viditelné hliníkové části jsou práškově lakovány ve standardních barvách: bílá (RAL 9016), stříbro (RAL 9006), hnědá (RAL 8019) nebo antracitová (DB703).

Volitelné: speciální barvy podle RAL.

Instalace na zeď, strop nebo krokve (příslušenství).

Šířka: 190 – 650 cm
Výsuv: 150, 200, 250, 300, 350 a 400 cm

ART 02

Pouze se dvěma kloubovými rameny a dvěma konzolami o šířce sedmi metrů a výsuvu čtyř metrů je kazetová markýza ART 02 vhodná pro zastínění velkých venkovních ploch.

Jasný moderní design, harmonické okraje a jednotný vzhled kloubových ramen činí z ART 02, stejně jako jeho menší sestry ART 01, designové zvýraznění.

 

  • Velký výběr látek
  • Volitelné LED osvětlení
  • Pouze dvě kloubové ramena s jednotným vzhledem
  • Odnímatelný boční kryt pro uložení spojky Hirschmann
  • Transformátor a přijímač RTS integrovaný v kazetě
  • Maximální rozměry 7 x 4 metrů, spojené 14 x 4 metrů
  • Úzké rozměry kazety 265 x 175 mm
venkovní markýza Alto

Alto

Venkovní stínění – vratný systém pro vodorovné a skloněné skleněné povrchy. Pohonná jednotka se samonosnou hliníkovou kazetou, 233 x 181 mm, pro celoroční ochranu tkaniny a technologie před povětrnostními vlivy. Všechny viditelné hliníkové části jsou opatřeny práškovou barvou.

Standardní barvy: bílá (RAL 9016), stříbro (RAL 9006), hnědá (RAL 8019), antracit (DB 703). Více informací o markýze Alto.

Volitelné speciální barvy podle RAL. Instalace s nastavitelnými rozpěrkami v různých výškách.

Může být spojeno několik systémů, maximálně 2 systémy možné prostřednictvím jednoho elektrického pohonu.

Volitelný zakřivený systém.

Šířka: 100 až 550 cm

Výjezd: 100 až 600 cm

Max. plocha na 1 pole: 28 m² (možnost více systémů vedle sebe)

sklon střechy: 0 až 45 °