Zahradní markýza Tendabox BX 3000

Úzká kazetová markýza v nadčasovém designu vytváří příjemné zastínění menších až středních ploch – na vaší terase nebo balkoně. Kazeta markýzy, kterou si můžete vybrat z hranatého nebo oblého designu, chrání látku v uzavřeném stavu a kloubová ramena zase před povětrnostními vlivy, což prodlužuje životnost této markýzy. 

Markýza Tendabox BX 3000 nabízí jednoduchý montážní systém a nastavitelný sklon markýzy od 0° do 85°. Tento typ zastínění je vhodný jako designový doplněk kterékoliv budovy. Slaďte si markýzu s fasádou vašeho domu! Na výběr máte z pestré palety barev i druhů látek. Před oslněním sluníčka ve večerních hodinách, kdy se slunce pohybuje níže na obzoru, doporučujeme spouštěcí volán Plus a pro navození té správné atmosféry LED osvětlení, které si můžete zvolit tak, jak je vám nejvíce příjemné. Od studené bílé (vhodné ke koncentraci) až po teplou bílou barvu (ideální pro odpočinek). Poradíme vám s výběrem! Přijďte do naší vzorkovny nebo nás kontaktujte


  • Dodací lhůty: jen 3–6 týdnů
  • Max. rozměry: šířka až 650 cm, výsuv až 400 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.

minimální šířka195 cm
maximální šířka (ovládání elektropohonem)650 cm
sklon0 – 85
minimální vyložení150 cm
maximální vyložení400 cm

Pouze odbornou montáží zajistíte, že vaše markýza bude pevně ukotvena do zdi a zachová si maximální odolnost proti větru.

  • stěna
  • strop
  • zateplená fasáda

Slunce a vítr

V případě slunečních a větrných čidel jde v podstatě jednoduše o automatické zatažení nebo vytažení ochrany proti slunci, když je sluneční svit nebo vítr příliš silný. Sami si určíte míru intenzity světla nebo rychlost větru. V nabídce máme různé větrné a sluneční monitory, které můžete provozovat se solárním i bateriovým např. bez elektřiny.

Otřesové senzory

V principu fungují snímače vibrací jako větrné monitory. Jsou napájeny bateriemi, měření vibrací – způsobených přicházejícím větrem nebo bouřkou – probíhá elektronicky. Pro nastavení senzorů je k dispozici 10 různých úrovní. Otřesový senzor si můžete objednat s rádiovým přijímačem nebo bez něj.

Environmentální senzory a meteostanice

Možná je pro vás to pravé čidlo prostředí nebo meteostanice: Oba měří různé údaje o počasí, jako je teplota, vlhkost, rychlost větru, poloha slunce a intenzita světla, a naměřená data přenášejí rádiem do přijímače, který pak jej použije k automatizaci ovládání markýzy.

Ukázky používání

Spolupracujeme s rakouským výrobcem markýz STOBAG. Vyrábí elegantní tvary a kompaktní konstrukce markýz, které splňují vysoké nároky designu kazetových markýz, ale také spolehlivého zastínění vaší terasy či balkonu. Podívejte se na krátké produktové video.    

Ukázky realizací

Podívejte se na ukázky projektů, které jsme realizovali pro naše klienty. Provádíme kompletní servis od zaměření až po montáž. U nás jistě najdete vhodné řešení pro vaši domácnost či komerční prostor. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo nás přijďte navštívit na naši vzorkovnu v Praze. Na výběr máte z pestré palety barev a velkého výběru látek, které si můžete zvolit dle vašich představ.

Podobné produkty

zatahovací markýza Camabox 4700

Zatahovací markýza Camabox 4700

cena od 83 575,- Kč

Šířka: až 700 cm
Výsuv: do 400 cm

kazetová markýza art 02

Kazetová markýza ART 02

cena od 67 200,- Kč

Max. šířka: 700 cm
Výsuv: do 400 cm

terasová markýza

Terasová markýza Pergolino

cena od 91 000,- Kč

Max. šířka: 700 cm
Výsuv: do 600 cm

boční markýza Lockscreen

Boční markýza Lockscreen

cena od 10 582,- Kč

Max. šířka: do 600 cm
Výška: do 600 cm

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top