Home » Markýzy » Na balkon

Markýza na balkon

Markýza na balkon je nejlepším řešením, jak si užít letní čas venku na balkoně, a relaxovat chráněni před sluncem.

Výběrem látky pro markýzu na balkóně to začíná, procházíte se různými variantami, a zjistíte, že si můžete ještě zvýšit volbou zvláštního pohodlí obsluhy, při elektrickém ovládání.

Vaše balkonová markýza MHZ se tak stane zárukou nádherně krásného letního času stráveného na balkoně.

Někteří lidé používají svůj balkon pouze k nadechnutí ranního vzduchu.

Díky pohodlnému designu se může další prostor pod markýzou na vašem balkonu stát novou oblíbenou místností. Místo setkání pro vaši rodinu nebo přátele.

Místo, kde můžete začít den uvolněni, a kde můžete říci slunci večer“ Uvidíme se zítra“.

Během dne vám vaše markýza na balkóně nabízí bezpečnou ochranu před UV zářením, večer po západu slunce vytváří atmosféru pro vaši relaxaci po práci s vhodnými zářiči, a integrovaným LED osvětlením.

Můžete si například vybrat, která varianta se vám nejvíce líbí pro vaše místo na balkoně. A co kazeta s markýzou pro váš balkon? Nebo jiná markýza se více hodí?

Vzorkovna (showroom) MK rolety

Vzorkovna

Pojďte se podívat do naší velké vzorkovny.

+420 737 739 714

ART 01

Inovativní kloubová markýza v provedení s hliníkovou kazetou z jednoho kusu, a odpovídajícím profilem pro celoroční ochranu látky a technologie před povětrnostními vlivy. Šířka 191 – 500 cm , výsuv až 350 cm.

Hřídel z pozinkovaného ocelového plechu (Ø 78 mm) a boční funkční ložiska s integrovaným naklápěcím kloubem včetně ochrany proti nárazu.

Úhel sklonu nastavitelný až 40 ° pomocí stavěcích šroubů. Křížená kloubová ramena, přenos energie pomocí kloubového pásu.

Montáž pomocí postranních ložisek pro individuální nastavení. Markýza je zasunuta zespodu do bočního krytu a zajištěna speciálním pružinovým prvkem a skrytými šrouby.

Všechny viditelné hliníkové části jsou práškově lakovány ve standardních barvách: bílá (RAL 9016), stříbro (RAL 9006), hnědá (RAL 8019), antracitová prášková barva (DB 703). Volitelné: speciální barvy podle RAL.

markýza na balkon ART 1
markýza na balkon ART 2

ART 02

Pouze se dvěma kloubovými rameny a dvěma konzolami o šířce sedmi metrů a výsuvu čtyř metrů je kazetová markýza ART 02 vhodná pro zastínění velkých venkovních ploch.

Jasný moderní design, harmonické okraje a jednotný vzhled kloubových ramen činí z ART 02, stejně jako jeho menší sestry ART 01, designové zvýraznění.

  • Velký výběr látek
  • Volitelné LED osvětlení
  • Pouze dvě kloubové ramena s jednotným vzhledem
  • Odnímatelný boční kryt pro uložení spojky Hirschmann
  • Transformátor a přijímač RTS integrovaný v kazetě
  • Maximální rozměry 7 x 4 metrů, spojené 14 x 4 metrů
  • Úzké rozměry kazety 265 x 175 mm

S kým spolupracujeme?

Jsme v úzké spolupráci s německým výrobcem markýz MHZ a rakouským výrobcem STOBAG, kteří vám zajistí, že markýza splní vaše očekávání. Nemusíte se obávat výběru toho správného zastínění. Poskytujeme totiž markýzy na míru a rádi vám pomůžeme se správným zaměřením či montáží

kazetová markýza art 02

polokazetová markýza Select

Vybírejte ze široké nabídky!

V naší kolekci najdete více než 140 barevných a textilních variant. Slaďte si markýzu s fasádou domu dle vašeho přání. Látky na markýzu mají navíc  povrch odpuzující nečistoty a vodu. Všechny typy markýz vás spolehlivě ochrání před škodlivými UV paprsky. Chcete pomoci vybrat tu správnou markýzu? Ozvěte se nám

Vzorkovna (showroom) MK rolety

1 000+
produktů v naší vzorkovně.

U nás si vyberete za chvilku.

Kde vzorkovnu najdete

MK Rolety – stínící technika Praha
Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5-Stodůlky

Otevírací doba:

Út – 12 – 18 hodin

Čt – 12 – 18 hodin

So – 09 – 13 hodin

Kudy k nám Parkoviště

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.