Markýza na panelákový balkon

Home » Markýzy MHZ » Na panelákový balkon

Markýza na panelákový balkon chrání skleněné čelní plochy před přímým slunečním zářením, například na panoramatickém okně nebo na panelákovém balkoně.

Exponované venkovní plochy však také těží z variabilně ovladatelných ochranných prvků, které lze pohodlně rozšířit a zatáhnout. Největší výhodou markýzy je právě tato flexibilita.

Uživatel se rozhodne, kdy a na jak dlouho chce zastínit prostor proti slunečním paprskům. Než však z toho budete mít prospěch, musíte učinit rozhodnutí o nákupu. Který model markýzy byste si měli vybrat?

Není divu, že markýza s rameny je tak populární. Je snadno ovladatelná, zabírá málo místa. Některé slunečníky se obtížněji používají, ale neposkytují tak velký stín. U tohoto systému je látka navinuta na roli a lemována kloubovými rameny a je skrytá v kazetě. V přední části je stabilní ozdobná lišta.

Ovládání nahoru a dolů se provádí buď ručně klikou nebo elektricky přes motor. Markýza se sklopnými rameny je plynule nastavitelná.

Systém je trvale připevněn ke zdi, obvykle nad oknem a skleněnými předními dveřmi nad panelákovým balkonem.

markýza na panelákový balkon

737 739 714 – na jaře 2020 na vzorkovně v Praze

Prohlédněte si video

ART 01

Inovativní kloubová markýza v provedení s hliníkovou kazetou z jednoho kusu, a odpovídajícím profilem pro celoroční ochranu látky a technologie před povětrnostními vlivy. Šířka 191 – 500 cm , výsuv až 350 cm.

Hřídel z pozinkovaného ocelového plechu (Ø 78 mm) a boční funkční ložiska s integrovaným naklápěcím kloubem včetně ochrany proti nárazu.

Úhel sklonu nastavitelný až 40 ° pomocí stavěcích šroubů. Křížená kloubová ramena, přenos energie pomocí kloubového pásu.

Montáž pomocí postranních ložisek pro individuální nastavení. Markýza je zasunuta zespodu do bočního krytu a zajištěna speciálním pružinovým prvkem a skrytými šrouby.

Všechny viditelné hliníkové části jsou práškově lakovány ve standardních barvách: bílá (RAL 9016), stříbro (RAL 9006), hnědá (RAL 8019), antracitová prášková barva (DB 703). Volitelné: speciální barvy podle RAL.