Svislá markýza zip 2.0

Home » Markýzy » Okenní a fasádní

Německá firma MHZ představuje novou generaci okenních a fasádních svislých markýz.

Textilní ochrana proti slunci je k dispozici ve dvou velikostech kazety, takže lze stínit i velmi velké plochy. Používá se posuvný systém vyvinutý a patentovaný společností MHZ s nastavitelnými vodicími lištami. Vizuálně je úzký design založen na současném kubickém stylu.

Venkovní látka na ploše až 20 m²

MHZ používá zavedenou koncepci ZIP pro okna a fasády venkovní svislé markýzy zip_2.0. Kromě toho existuje boční stínění s kazetami o velikosti 110 a 150 mm.

Tímto způsobem lze pokrýt plochy až 20 m². Maximální šířka je 480 cm a maximální výška 600 cm. Boční lišty umožňují stabilní vedení látky, a tím rovnoměrné chování při její navíjení.

Zátěžové lišty typu S nebo M v kombinaci s vodícími lištami mají dobré napnutí látky a vysokou stabilitu větru.

 

  • Typ S má třídu odolnosti proti větru až do rozlohy 9 m². Tento zátěžový profil zcela zajíždí do kazety

 

737 739 714 – v dubnu 2020 na vzorkovně v Praze

fasádní markýza zip 2.0

 
 

Jednoduchý a exkluzivní design

Kubický design dává svislé markýze zip_2.0 jednoduchý a zároveň exkluzivní charakter, takže se diskrétně mísí s jakýmkoli designem fasády.

Fasádní svislá markýza je designově orientovaná a vysoce kvalitní alternativa k exteriérovým žaluziím. Její textilní materiál zaručuje velmi útulný design.

 
 

Optimální vzhled látky díky vynikající technologii

Patentovaný systém lišt umožňuje jednotné chování při navíjení, a zaručuje optimální estetický vzhled látky. U zip_2.0 jsou zvlněné látky markýzy věcí minulosti. To přispívá k dlouhověkosti látky.

okenní markýza zip 2.0
vzorník látek okenních a fasádních markýz zip 2.0

 

 

Výběr a vlastnosti látek

Různé struktury látek, různé barvy a výběr požadovaného stupně průhlednosti nabízejí rozsáhlé možnosti pro konfiguraci vaší okenní a svislé fasádní markýzy zip_2.0.

Technické látky, které se snadno udržují, zaujmou svou barevností a tvarem i vynikajícími tepelnými vlastnostmi: filtrují více než 85 procent sluneční energie a mají pozitivní dopad na energetickou účinnost vaší budovy.

Systém zip 2.0 ohlašuje novou éru bočních svislých markýz. Vyvinuto společností MHZ – patentovaný posuvný systém a dvoudílné nastavitelné vodicí lišty vytvářejí produkt unikátní na trhu. Úzká struktura kazety je praktická a dobře promyšlená. Motor, kabely a další příslušenství jsou na bezpečném místě  v kazetě. V případě potřeby, integrovaný kontrolní kryt umožňuje rychlý přístup bez demontáže celého zařízení.

rovná látka díky patentu

Optimálně rovná látka díky patentovanému kluzáku

Látka se hodí pro úsporu místa v úzké kazetě. Kluzáky přivařeny k látce jemně jezdí v boční vodicí liště.

Záleží na tom hladké navinutí a odvíjení a také optimální vzhled látky bez záhybů. Nejlepší podmínky pro dlouhou životnost látky!

vyrovnávací vodící lišty

Přesná montáž díky nastavitelné dvoudílné vodicí liště

Boční vodicí lišty jsou rozděleny do dvou částí pevné a nastavitelné. Takže může nastavit nepřesnosti do 3 mm na každou stranu během montáže.

integrace spojky Hirschman

Integrace zástrčky Hirschmann

Kompaktní a uklizené: Hirschmann zástrčka může být podle potřeby kompletně integrovaná do kazety. Takže všechno zůstává skryté.

737 739 714 – přijďte nasát inspiraci na vzorkovnu v Praze