Lista here!

Teleskopická markýza Jumbo

Zastřešení terasy » Markýzy na míru »Teleskopická markýza

K velkoplošnému zastínění je teleskopická markýza Jumbo tou správnou volbou. Poskytne vám stín v ploše až 90 m², představuje tedy ideální zastínění velkých teras jak pro soukromé, tak pro komerční účely. Její maximální výsuv dosahuje 5 metrů a šířka 18 metrů. Je možné použít až šest teleskopických ramen s integrovanými pružinami, jenž zajistí dokonalé vypnutí látky. Kvalitní hliníková konstrukce je nositelem vysoké stability markýzy.

Markýza Jumbo je navíc velmi designová, slaďte si ji s fasádou vaší stavby, vyberte si z několika druhů látek i širokého výběru barev! Dopřejte si stín i vy! Chcete poradit? Přijďte do naší vzorkovny nebo nás kontaktujte

  • velkoplošné zastínění až 90 m²
  • maximální výsuv až 5 m
  • nastavitelný sklon markýzy od 5° do 22°
  • vysoké a kontinuální pnutí potahu 
  • teleskopická markýza na míru
  • široký výběr markýz, látek i barev
minimální šířka395 cm
maximální šířka (ovládání elektropohonem)1800 cm
sklon5 – 22
minimální vyložení350 cm
maximální vyložení500 cm

Pouze odbornou montáží zajistíte, že vaše markýza bude pevně ukotvena do zdi a zachová si maximální odolnost. U markýzy X-SKY to platí dvojnásobně.

  • Na stěnu
  • Do stropu
  • Na zateplenou fasádu

Slunce a vítr

V případě slunečních a větrných čidel jde v podstatě jednoduše o automatické zatažení nebo vytažení ochrany proti slunci, když je sluneční svit nebo vítr příliš silný. Sami si určíte míru intenzity světla nebo rychlost větru. V nabídce máme různé větrné a sluneční monitory, které můžete provozovat se solárním i bateriovým např. bez elektřiny.

Otřesové senzory

V principu fungují snímače vibrací jako větrné monitory. Jsou napájeny bateriemi, měření vibrací – způsobených přicházejícím větrem nebo bouřkou – probíhá elektronicky. Pro nastavení senzorů je k dispozici 10 různých úrovní. Otřesový senzor si můžete objednat s rádiovým přijímačem nebo bez něj.

Environmentální senzory a meteostanice

Možná je pro vás to pravé čidlo prostředí nebo meteostanice: Oba měří různé údaje o počasí, jako je teplota, vlhkost, rychlost větru, poloha slunce a intenzita světla, a naměřená data přenášejí rádiem do přijímače, který pak jej použije k automatizaci ovládání markýzy.

Ukázky používání

Spolupracujeme s rakouským výrobcem markýz STOBAG. Vyrábí elegantní tvary a kompaktní konstrukce markýz, které splňují vysoké nároky designu kazetových markýz, ale také spolehlivého zastínění vaší terasy či balkonu. Podívejte se na krátké produktové video.   

Ukázky realizací

Podívejte se na ukázky projektů, které jsme realizovali pro naše klienty. Provádíme kompletní servis od zaměření až po montáž. U nás jistě najdete vhodné řešení pro vaši domácnost či komerční prostor. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo nás přijďte navštívit na naši vzorkovnu v Praze. Na výběr máte z pestré palety barev a velkého výběru látek, které si můžete zvolit dle vašich představ. 

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Podobné produkty

zatahovací markýza Camabox 4700

Zatahovací markýza Camabox

cena od 83 575,- Kč

Šířka: až 700 cm
Výsuv: do 400 cm

kazetová markýza art 02

Kazetová markýza ART 02

cena od 67 200,- Kč

Max. šířka: 700 cm
Výsuv: do 400 cm

Roleta den a noc Maestra Magic s vodícími lištami

Roleta den a noc Maestra

cena od 1 983,- Kč

Max. šířka: 170 cm
Výška: do 250 cm

terasová markýza

Terasová markýza Pergolino

cena od 91 000,- Kč

Max. šířka: do 700 cm
Výsuv: do 600 cm

Často hledáte

Rozcestník při výběru vhodné markýzy.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top