Zelené látkové rolety

Líbí se vám zelené látkové rolety? Lidé rádi spontánně spojují naději, přírodu a přívětivost se zelenou. V závislosti na vybraném jasu lze nastavit velmi odlišné akcenty.

Například se světlou nebo pastelově zelenou můžete vytvářet čerstvé momenty, které zvyšují náladu. Naopak se silnou tmavě zelenou barvou jde spíše o důstojnou a kompaktní atmosféru. Zelenou lze dokonale kombinovat se všemi bílými, hnědými a krémovými tóny.

Tato barva si také přijde na své v kombinaci se žlutou. Ve Feng Shui znamená zelená barva harmonii, mír a podporuje rovnováhu. Podle tohoto učení může zelená látková roleta v ložnici zajistit například dobrý spánek, odpočinek a relaxaci.

Hodí se k široké škále interiérů, ať už je to nábytek v koloniálním, minimalistickém nebo středomořském stylu. Můžete vytvořit zelenou látkovou roletu také přirozenou, a především oku příjemnou atmosféru pro větší harmonii a inspiraci ve vašem domě!

zelené látkové rolety

Látková roleta ve světle limetkově zelené barvě je čerstvým a atraktivním doplňkem vybavení a perfektně zapadá do živých stylů od elegantního po moderní. Trendová barva má stimulační účinek a oživuje okno. Díky své husté struktuře poskytuje v interiéru soukromí. Velké procento slunečního záření je blokováno.

Péče o látky je obzvláště snadná. V případě potřeby jej můžete snadno vyčistit vlhkým hadříkem.

Kouzelné zelené látkové rolety mají jednoduše osvěžující barevný efekt a poskytují očím úžasnou relaxaci. V obývacích pokojích má lehčí limetkově zelená zklidňující účinek a do značné míry vyjadřuje přirozenost. Zatemňovací zelená látková roleta je ideální, když je potřeba více zatemnění.

zelené látkové rolety na stěně