Rolety do okna

Home » Vnitřní stínění » Vnitřní rolety » Roleta do okna

Vyberte si u nás rolety do okna

Roleta do okna se skládá z hliníkové nebo ocelové hřídele a látky na ní zavěšené. Navíjení a odvíjení stínící clony může zůstat přesně na místě, kde to potřebujete.

Náš tip: stáhněte stínící clonu, když potřebujete maximální zastínění před sluníčkem. Chcete-li vyčistit okno, a nechat dostatek přirozeného světla proudit do interiéru, zcela vytáhněte roletu. V případě, že máte obavy o údržbu rolety do okna, zvolte verzi s kazetou, která navíc chrání svinutou látku před prachem.

  • šíře až 5 metrů
  • manuální nebo elektrické ovládání
  • sdružení rolet na jedno ovládání
  • alternativní provedení: venkovní rolety do oken

 

Výroba rolet na okna má dnes velmi vyspělou technologii nejvyšších standardů. Díky jasnému a přímému designu se nenápadně prolínají do vašeho života, kde jsou vám k velké prospěšnosti. V soukromém bytě , v kuchyni, v koupelně nebo jiné části domu nabízejí rolety funkční látkovou ochranu proti slunci.

Výběr látek je rozhodující pro stupeň vidění a prostupu světla. Díky různým úrovním průhlednosti, struktur a barev, vypadají látky jedinečně, a vytvářejí individuální atmosféru. Speciální látky jsou vhodné pro použití ve vlhkých místnostech, jako jsou kuchyně, koupelny nebo jiné místnosti v objektu.

737 739 714 – navštivte naší vzorkovnu stínění v Praze ve Stodůlkách

Rolety do oken den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Látková roleta den a noc je nato jako stvořená. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit vaše okna.

Rolety na střešní okna

Tma v místnosti v podkroví je vzácná. Obzvláště lidé, kteří mají těžkou práci často potřebují  roletu do střešního okna, aby v místnosti byla tma, a mohli se bez rušení denního světla vyspat. K vytvoření zatemnění dochází z látek nepropouštějícího světlo, které jsou na tento účel vhodné.

Vedení látek je v boční vodicí kolejnici s kartáčovým těsněním zabraňují vstup i nejmenšího paprsku světla do podkroví.