Home » Rolety » Roleta proti hmyzu

Roleta proti hmyzu

Roleta proti hmyzu je vynikajícím estetickým a funkčním řešením. Stejně jako rolety se srolují do samostatného boxu, ve kterém jsou chráněny před povětrnostními vlivy a nejsou vidět. Vodící lišty mají zapuštěný kartáč, který zaručuje stabilitu sítě i ve větrných podmínkách. Boxy, vedení a ukončovací profily jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku. Ruční ovládání pomocí klik systému je velmi snadné a integrovaná brzda zajišťuje, že roleta proti hmyzu je zabezpečena, aby nedošlo ke zranění.

Roleta proti hmyzu je dobrým řešením pro klasická okna. Tato síť proti hmyzu také chrání před živly během chladnějších období, kdy je pro hmyz nepotřebujete. Systém snadného otevírání – roleta proti hmyzu se ve spodní poloze zafixuje jednoduchým zatlačením koncového profilu dolů. Stejným pohybem nechte roletu uvolnit a vrátit ji do malé kazety. Kromě standardních barev máte k dispozici také všechny barvy z palety RAL.

  • Prodloužená záruka 60 měsíců
  • Na okna i dveře
  • Horizontální nebo vertikální provedení
minimální šířka40 cm
maximální šířka180 cm
maximální výška240 cm
maximální plocha2,5 m2

Pouze odbornou montáží zajistíte, že vaše roleta bude pevně ukotvena .

  • na okenní rám
  • na dveře

  • ruční tahem

Ukázky realizací

Podívejte se na ukázky projektů, které jsme realizovali pro naše klienty. Provádíme kompletní servis od zaměření až po montáž. U nás jistě najdete vhodné řešení pro vaši domácnost či komerční prostor. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem nebo nás přijďte navštívit na naši vzorkovnu v Praze. Na výběr máte z pestré palety barev a velkého výběru látek, které si můžete zvolit dle vašich představ.  

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top