Žaluzie do bytu

Home » Design interiéru » Žaluzie do bytu

Žaluzie do bytu – jaké vybrat?

Oblasti použití jsou rozmanité. Žaluzie do bytu jsou dobrou volbou všude tam, kde by měl být poskytnut výhled ven, a přesto je požadována určitá ochrana před oslněním, teplem a ochranou soukromí.

Chcete příjemné světelné podmínky a spolehlivé soukromí? Chcete produkt, který je snadno použitelný a vysoce účinný? Pak nám dáte určitě za pravdu! K velkým výhodám žaluzií do bytu patří bezpochybně vysoká úroveň kvality, snadná instalace a jednoduchá obsluha.

Žaluzie do panelákových oken

Vytvořte si pohodlné soukromí pro váš domov. Žaluzie v bytě lze přizpůsobit každému panelákovému oknu, bez ohledu na tvar a velikost, a prostupnost světla v místnosti snadno nastavíte.

Vyrábějí se z různých materiálů, z hliníku, ze dřeva nebo mohou být látkové.

Soukromí zastíněním může být optimálně přizpůsobeno příslušnému interiéru, výhoda, kterou dozajista oceníte.

Žaluzie do bytu si můžete prohlédnout na naší vzorkovně v Praze ve Stodůlkách, kde jsme pro vás připravili všechny typy vnitřních žaluzií, které můžete ovládat pomocí tahu vaší ruky, na řetízek, elektrické a velmi oblíbené žaluzie na baterie s výdrží několik měsíců.

737 739 714 – přijďte nasát inspiraci do naší vzorkovny v Praze

Cena žaluzií do panelákových oken

Cena žaluzií do oken začíná již na 580,- Kč bez DPH a montáže. Záleží na tom, jaký typ se vám líbí a jaké požadujete konečné provedení.

Jaké žaluzie na plastová okna?

Můžete mít horizontální žaluzie, vertikální nebo plisované žaluzie. Přijďte na naší vzorkovnu v Praze, a určitě si vyberete dle svého gusta.

DOPORUČENÉ DALŠÍ STÍNĚNÍ: rolety do bytu, plisé