Žaluzie do panelákových oken

Home » Design interiéru » Žaluzie do panelákových oken

Žaluzie do panelákového okna – jaké vybrat?

Žaluzie do panelákového okna jsou důležitou součástí vzhledu a pocitu vašeho pokoje. Má však také praktický prvek tím, že udržuje teplo a světlo venku.

Žaluzie do oken jsou stylovým způsobem, jak vybavit vaše okna, a dokonce i vaše dveře, čistými liniemi a zjednodušeným vzhledem.

Snadno se nasazují, lze je vyrobit na míru, takže se dokonale hodí. Jsou nákladově efektivnější než výrobky ze záclon, a jejich čištění je snazší. Navíc nabízejí mnoho stylů, barev a je z čeho vybírat.

Nejoblíbenější jsou látkové žaluzie, které jsou v mnoha barvách a stylech. Poskytují stínění s krásnými barvami a vzory. Žaluzie se hodí do panelákových oken, dobře se čistí a vypadají skvěle v každé místnosti.

Pokud dáte žaluzie do dětského pokoje nebo ložnice, je zastínění oken dobře funkční. Udržuje světlo venku a pomáhá vám lépe spát i když vám bude z ulice svítit pouliční lampa do oken.

Při pořízení žaluzií na míru, si dobře rozmyslete, zdali vám bude postačovat manuální ovládání nebo zdali si pořídíte elektrické žaluzie, které můžete klidně ovládat i mimo domov. Okenní žaluzie v paneláku si prostě zamilujete.

Rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Látkové rolety den a noc jsou nato jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.

Zatemňovací rolety

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety ideálním řešením. Poskytují téměř plné zatemnění místnosti.

Doporučuje se látka s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně. Zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla a snižují hluk z ulice.

Pak si užijete klidného odpočinku, kdy nebudete rušeni vnějším hlukem ať už v noci nebo po náročné noční směně.