Interiérové rolety

Home » Rolety » Interiérové rolety

Mezi nejoblíbenější variantu zastínění oken jsou volně visící interiérové rolety na okna. Díky své estetice a snadnému použití jsou velmi oblíbené nejen v soukromých domácnostech, ale také v kancelářích a veřejných budovách.

Používají se nejen jako ochrana před sluncem, ale také jako dekorativní prvek. Jejich barevné provedení se nádherně a ideálně hodí do všech interiéru. Jsou vynikající pro zastínění velkoplošných oken, které jsou až 5 metrů široké.

 

V závislosti na šířce okna se navrhují různé šíře hřídele. Ta se postará, aby se látka nekroutila a různě nedeformovala. Interiérová roleta se může kotvit na stěnu, na strop nebo do výklenku.

Na českém trhu je k dostání roleta Zoomtech, která se jako jediná vyrábí na široké okno s řetízkovým ovládáním se slabou hřídelí. Roleta je dokonale převodovaná. Tento typ varianty ocení hlavně architekti, kteří se mohou někdy potýkat s malým místem na uložení interiérových rolet do různých malých výklenků.

Interiérové rolety nabízí nejširší způsob zastínění oken. Pojďme se na ně spolu podívat.

interierové rolety

737 739 714 – navštivte naší vzorkovnu stínění v Praze

Zatemňovací rolety

Pro dokonalý klid a relaxaci během spánku jsou zatemňovací rolety ideálním řešením. Poskytují téměř plné zatemnění místnosti.

Doporučuje se látka s přesahem přes okna alespoň 50 mm na každé straně. Zamezují průsvitu nežádoucího slunečního světla a snižují hluk z ulice.

Pak si užijete klidného odpočinku, kdy nebudete rušeni vnějším hlukem ať už v noci nebo po náročné noční směně.

Vnitřní rolety den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Vnitřní okenní látkové rolety den a noc jsou na to jako stvořené. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit.