Home » Rolety » Látkové rolety » Interiérová látková roleta PRO 43

Interiérová látková roleta PRO 43

Nejžádanější a nejprodávanější látková roleta na okna v ČR. Navíjecí hřídel má 43 mm a poskytuje lehčí a pohodlnější navinutí látky než roleta Basic. Modelová řada PRO 43 je především vhodná pro nové a moderní bydlení. S oblibou je umístěna i v bytovém domě. PRO 43 lze využít i na velká okna o šířce 2 750 mm.

Při použití látky Screen ( silná látka ) použít na okno o šířce 2 450 mm. Celková výška okenní rolety od stropu 3 000 mm. Velkou předností PRO 43 je zvýšená stabilita a lehký převod navíjecí mechaniky, která může být manuální na řetízek nebo motorizovaný systém.

Vzorkovna

Vzorkovna

Zavolejte nám a vyberte si termín návštěvy.

+420 737 739 714

Používáme kvalitní velmi tiché motory Somfy, které nabízejí drátové i bezdrátové ovládání. U bezdrátového ovládání lze využít více kanálový ovladač pro ovládání více rolet v domě. Roleta PRO 43 nabízí i možnost motorizace 12 V s dlouhou životností a ušetří vám nákladné zasekání kabelů do zdi.

Řadu PRO doporučujeme všem, kdo chce mít dokonalý komfort při ovládání interiérové stínící technice. Potřebujete větší roletu než 3 000 mm? Pak se prosím podívejte na naše rolety Gaint do celkové šířky až 5 000 mm.

roleta pro 43

Montáž luxusních rolet PRO 43 provádíme hlavně ve městech Praha, Plzeň, Beroun a Kladno.

Konzola je ozdobou každé rolety

Řada PRO od předního českého výrobce interiérové stínící techniky Bematech nabízí velké možnosti výběru konzol, pro uchycení rolety nad oknem nebo do ostění okna. V naší široké nabídce najdete kovové a designové konzole Infinity, které jsou velice žádané pro svoji dokonalost.

látkové rolety Pro 43 řady

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top