Home » Žaluzie » Plisé žaluzie » Na baterie

Plisé na baterie

Název: Bateriové Plisé

Možná použití: pro ochranu soukromí a proti oslnění, regulace tepla

Vlastnosti: Na dálkové ovládání

Barvy: více než 300 barev: jednobarevné, vícebarevné, se vzorem, s potiskem

Maximální rozměry: šířka od 75 cm, Šířka až 220 cm , max. Výška až 260 cm ,

Ovládání: Bateriový motor dobíjecí

Montáž: Na stěnu, na strop

Jiné: voně visící Plisé, Výrobce MHZ Německo

Pokud hledáte Plisé na baterie, nyní je tu nový model, ve kterém jsou jak baterie, tak motor umístěny v hlavě Plisé lišty. Tato bezdrátová varianta Plisé s bateriovým motorem nevyžaduje pro další provoz žádné další externí zdroje energie. K připojení Plisé tedy nemusíte objednávat elektrikáře.

Baterie vaší Plisé je plně nabitá za 4 hodiny prostřednictvím nabíjecí zásuvky s dodaným zásuvným zdrojem, který je integrován do krytu. Otvor v nabíjecí zásuvce v profilu hlavy baterie je menší díra, která činí nabíjecí port téměř neviditelným. Tichý motor v Plisé může běžet kolem 400 cyklů při pokojové teplotě 20 ° C pro jedno nabití akumulátoru. To odpovídá (v závislosti na chování uživatele) provozní době přibližně 6 měsíců.

Na výběr je z mnoha různých látek provedení. Také DUETTE (dvojitá látka) lze objednat na bateriový pohon. Takže si můžete vybrat z celé kolekce látek DUETTE pro vaše elektrické Plisé.

Akumulátory jsou provozovány prostřednictvím programovatelného ručního vysílače se 6 kanály a s možností individuálního a skupinového ovládání.

Plisé na baterie MHZ

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top