Motorové rolety

Nejen v oblasti administrativních budov, ale také v obytné oblasti u vás doma.

Motorizované a automatické roletyžaluzie umožňují dostatek denního světla a mohou být také použity k regulaci světla v místnosti.

Aby bylo zajištěno, že slunce a teplo zůstane venku v létě, a přesto do místnosti stále vchází světlo, jsou žaluziové motory perfektním řešením pro optimální regulaci slunečního světla a zlepšení vnitřního klimatu.

V závislosti na požadavcích mohou být provozovány centrálně, ve skupinách nebo jednotlivě.

  • pro rolety a žaluzie až 5000 mm
  • výroba na míru
  • různé automatické systémy
  • použití vnitřní a venkovní rolety a žaluzie

římské záclonové rolety

Automatizovaný systém motorových rolet

Automatizovaný kombinovaný stínící systém s časovým přepínáním nabízí nejen jednu výhodu. Systém přepínání při dovolených založený na náhodně generovaném čase, bez ohledu na individuální týdenní program, poskytuje automatizované dodatečné zabezpečení proti vloupání.

Otevírání a zavírání rolet nebo žaluzií vytváří dojem, že obyvatelé jsou doma. Zloději, kteří tráví dny sledováním domu, aby zjistili, zda jsou obyvatelé na dovolené, se proto potýkají s těžkým utrpením. Inteligentní systémy nejen poskytují obyvatelům příjemné chladné prostředí, když jsou doma v létě, ale také zvyšují ochranu před vetřelci, když jsou pryč.

Elektromotory jsou k dispozici v mnoha verzích. Motory jsou optimálně navrženy pro specifické požadavky na žaluzie a rolety. Jsou spolehlivé, robustní, bezúdržbové a šetří místo. Ideální volba pro vaši aplikaci!

Všechny motory žaluzií se pohybují rychlostí 26 otáček za minutu a jsou vybaveny integrovanou tepelnou ochranou. To samo o sobě poskytuje ochranu proti přetížení i při vysokých teplotách.

Sílu a velikost motorů navrhují výrobci, kteří nejlépe znají, který motor nejlépe bude fungovat pro vaše nové stínění. Nastavení horní a dolní koncové polohy se provádí při montáži rolet a žaluzií, dle vašeho přání.

římské rolety do kuchyně
střešní rolety Alto

Motorové rolety pro zimní zahrady a pergoly

Každý, kdo nechce denně chránit svoji zimní zahradu nebo pergolu, má možnost využít střešní rolety. Zabraňují slunečním paprskům v kontaktu se sklem a zahřívání interiéru. Mnoho majitelů zimních zahrad proto aktivuje své sluneční ochranné systémy ráno před odjezdem z domu.

Nevýhoda: Náhlé letní bouře mohou způsobit poškození vnější sluneční clony. To může být nepříjemné překvapení při návratu domů. Toto lze eliminovat venkovními senzory, které vám hlídají výkyvy počasí.

Inteligentní automatizované systémy na ochranu proti slunci

Inteligentní automatizovaný systém ochrany před sluncem pro zimní zahradu: Senzory při výkyvu počasí dávají příkaz k zasunutí nebo vysunutí rolet nebo markýzy, když je faktor slunečního světla příliš vysoký.

Naopak také dávají signál, aby se stáhli, když se počasí otočí k horšímu, a tím chrání látky před poškozením způsobeným větrem nebo deštěm. A to i když nikdo není ve skutečnosti doma.

Další výhoda u automatických rolet je ruční nebo nástěnný vysílač, který umožňuje přesné nastavení stínící clony proti slunečnímu světlu tak, aby bylo dosaženo dokonalé difúze světla. Tím se zastaví sluneční záření, ale ne růstu vašich rostlin v zimní zahradě.

screenové rolety do pergoly

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top