Sítě do dveří: Ochraňte se proti hmyzu důkladně

Home » Venkovní stínění » Sítě proti hmyzu » Sítě do dveří

sítě do dveří proti hmyzu

Využijte sítě i do balkónových či terasových dveří

Síť proti hmyzu nepatří pouze na okna, vysoce důležitá je i do balkónových či terasových dveří. Nevadí, že s nimi často procházíte – jsou to v podstatě další dveře, které se po vašem průchodu uzavřou. Jejich design snadno sladíte s exteriérem, vyrábí se v dřevo dekoru i lakované do nejrůznějších barev. Podívejte se, jaké jsou možnosti a zapomeňte na komáry, vosy, mušky a další otravný hmyz.

Pevnou nebo posuvnou síť?

Pevné sítě proti hmyzu se hodí pro plastové, dřevné i hliníkové dveře. Síť v hliníkovém rámu vsadíme na balkónové či terasové dveře. Díky jednoduché konstrukci se se sítí snadno manipuluje, procházíte s ní jako dveřmi.

Pokud nemáte dostatek prostoru přede dveřmi, případně hledáte elegantní síť pro francouzská okna, vyzkoušejte posuvnou dveřní síť. Tato síť má speciální kolejnici, po které ji snadno a tiše posunete, když chcete projít. Posuvné křídlo tvoří rám z extrudovaného profilu, který je po celém obvodu opatřen těsnícím kartáčkem. V případě potřeby ho jednoduše sundáte bez použití nářadí. Nabízíme také speciální variantu montáže. Speciální variantou jsou posuvné sítě montované do uzavřeného vodícího rámu.

plisované sítě do dveří proti hmyzu

Jak na velké dveře?

Zkuste plisovanou síť Sháníte síť proti hmyzu do rozměrných dveří? Potom je vhodnou volbou plisovaná síť, která zabírá minimum místa, snadno se shrne do harmoniky a jednoduše se posouvá

 

 

 

rolovací sítě do dveří proti hmyzu

Rolovací sítě proti hmyzu

Rolovací síť jednoduše vyrolujete, když potřebujete zalít kytky, nebo projít na balkón. Dá se rolovat horizontálně nebo vertikálně a díky kartáčkům na vodících a koncových lištách skvěle těsní, takže přes ni neproklouzne ani muška. Hodí se do všech typů oken, i dvoukřídlých a balkónových dveří.

 

 

 

barevné provedení sítí proti hmyzu

Potřebujete poradit? Napište nám