Sítě proti hmyzu do dveří na míru

Home » Venkovní stínění » Sítě proti hmyzu » Sítě do dveří

sítě do dveří proti hmyzu

Máte doma balkonové dveře, vstup na terasu nebo na balkon? Pořiďte si kvalitní sítě do dveří proti otravnému hmyzu. Dveře poskytují velký prostor pro vniknutí nebezpečného hmyzu do našeho interiéru. Může se jednat o komáry, vosy, ováda atd. Dveřní sítě tento otravný hmyz zastaví, a nedovolí jim vniknout do vašeho domova. Máme širokou nabídku dveřních sítí od pevných až po rolovací, nebo v provedení plisé.

 

Pevné sítě proti hmyzu

Tento typ dveřních sítí proti hmyzu má pevnou konstrukci. Jsou vhodné pro všechny typy dveří plastové, dřevěné i hliníkové. Síť je uchycena v hliníkovém rámu a vsazena na dveře. Rám dveřní sítě se skládá z hliníkových profilů, které jsou spojeny pomocí vnějších nebo neviditelných vnitřních spojek ( možnost použití samozavíracích pantů ). Díky jednoduchosti celé konstrukce se s dveřní síťkou snadno manipuluje.

Elegantní a cenově příznivá varianta ochrany před obtížným hmyzem vhodná pro všechny typy dveří. Jednoduché spojení extrudovaných či válcovaných profilů za použití neviditelných rohových spojek. Montáž na dveře je provedena z venkovní strany. Manipulace se sítí je díky tomu velmi jednoduchá.

 

Použití: dveřní síť proti hmyzu pevná na rám dveří

pevné sítě do dveří proti hmyzu

 

 

 

pevné sítě do dveří proti hmyzu posun

 

 

 

Posuvné sítě proti hmyzu

Velice komfortní varianta sítí v porovnání s ostatními. Posuvná síť zajišťuje elegantnější řešení do dveří. Síť je uchycena ve speciálních kolejnicích. Samotný chod sítí je velice tichý. Posuvná síť se obvykle montuje na francouzské dveře. Je také vhodná do míst, kde je méně prostoru přede dveřmi. Vyžaduje k otevření prostor vedle dveří.

Posuvné dveřní sítě proti hmyzu MINIROL se vyznačují především velmi snadnou ovladatelností a tichým chodem. Posuvné křídlo tvoří rám z extrudovaného profilu, který je po celém obvodu opatřen těsnícím kartáčkem. Díky integrovaným vodícím prvkům lze posuvné křídlo snadno demontovat bez použití nářadí. Speciální variantou jsou posuvné sítě montované do uzavřeného vodícího rámu.

 

Použití: síť do francouzských dveří nebo jako síť proti hmyzu do balkonových dveří

plisované sítě do dveří proti hmyzu

Plisované sítě proti hmyzu

Potřebujete vybavit vaše dveřní prostory větších rozměrů? Potom plisované sítě jsou pro vás ten pravý produkt, který hledáte. Plisé síť se posouvá nahoře ve vodících lištách ve tvaru U. Dole je síť vedena v nízkém PVC profilu. Plisovaná síť na dveře se instaluje a demontuje bez použití nářadí. I když je síť každodenně využívaná, má síť proti komárům a jinému obtížnému hmyzu velmi dlouhou životnost.

Plisované neboli skládané sítě jen minimálně zmenšují aktivní plochu dveří. Síť je především určena pro montáž do ostění otvorů, avšak ve spojení nabízenými pomocnými profily je možná také čelní montáž na stěnu či na rám dveří.

Nabízíme též plisované sítě do oken.

 

 

 

rolovací sítě do dveří proti hmyzu

Rolovací sítě proti hmyzu

Rolovací sítě proti hmyzu do dveří nabízí velmi jednoduché ovládání sítí. Síťovina proti hmyzu se pohybuje ve vodících lištách a navíjí se na hřídel, která je umístěna v hliníkovém boxu. Rolování dveřní sítě je zajištěno pomocí speciální hřídele s pružinou. Může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách. Vodící a koncové lišty jsou opatřeny těsnícími kartáči, které dokonale zamezí vniknutí hmyzu. Rolovací sítě jsou instalovány na rám dveří. Ovládají se pomocí madel. 

Rolovací síť se pro dokonalé utěsnění pohybuje ve vodících lištách a navíjí se na hřídel uloženou v hliníkovém boxu. Rolování je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele , která může být opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách. Rolovací sítě proti hmyzu se montují do ostění nebo na rám s možností snímatelného provedení. Systém umožňuje horizontální i vertikální rolování.

 

 

 

barevné provedení sítí proti hmyzu

Kvalitní sítě do dveří proti hmyzu dodáváme především v okolí Plzeň.

 

Pošlete nám poptávku