Rolety na okna

Home » Rolety » Vnitřní rolety » Rolety na okna

Rolety na okna – jaké vybrat?

Rolety na okna jsou atraktivní a snadný způsob, jak zatemnit místnost podle vašich vlastních přání. Kromě toho zajišťují efektivně soukromí, a chrání vás před nechtěnými, zvědavými pohledy z ulice.

Látky rolet flexibilně nastavit tak, že si s roletou sjedete do požadované výšky. Tímto způsobem můžete nechat vstoupit do interiéru tolik denního světla, kolik zrovna potřebujete.

 

  • na míru
  • možnost ovládat přes chytrý telefon
  • designové látky plné radosti

 

Roletu na okno můžete zcela zatáhnout, tím zamezíte, že se vám nikdo nemůže dívat dovnitř.

Z hlediska funkčnosti jsou rolety na okna dodávány na řetízek nebo si můžete zvolit elektrické ovládání, která vám zajistí pohodlnější život.

Pokud jsou instalovány na všech oknech v místnosti, účinně slouží jako ochrana před vlivy prostředí.

V létě mohou zajistit příjemné teploty ve vašem pokoji tím, že zabrání slunečnímu záření přehřívat místnost. Na druhou stranu v zimě pomáhá udržovat příjemné teplo v interiéru.

737 739 714 – pojďte do naší vzorkovny v Praze Stodůlky

Látkové rolety s vodícími lištami

Jako poslední tip, který je především vhodný na okna a dveře. Jedná se o okenní látkové rolety, které mají vodící lišty.

Látka pohodlně v lištám jezdí nahoru a dolu. Při zvolení zatemňovací nebo reflexní látky dokážete vytvořit blackout efekt.

Roleta může být ovládaná řetízkem nebo hliníkovým madlem. Jelikož se jedná o roletu, která se instaluje přímo do rámu okna nebo dveří, tak se používají speciální slabší látky.

Přes svojí specifikaci nabízejí výběr barevného provedení okolo 40 druhů barevných látek.

Rolety na střešní okna

Tma v místnosti v podkroví je vzácná. Obzvláště lidé, kteří mají těžkou práci často potřebují  roletu do střešního okna, aby v místnosti byla tma, a mohli se bez rušení denního světla vyspat. K vytvoření zatemnění dochází z látek nepropouštějícího světlo, které jsou na tento účel vhodné.

Vedení látek je v boční vodicí kolejnici s kartáčovým těsněním zabraňují vstup i nejmenšího paprsku světla do podkroví.

Rolety na okna den a noc

Máme různé potřeby v různých denních dobách. Možná budeme chtít během dne nechat dostatek krásného slunečního světla pouštět do místností, zatímco v noci budete chtít chránit své soukromí.

Roleta na okna den a noc je nato jako stvořená. Dvojí látka má střídavé průhledné a neprůhledné proužky.

Můžete s nimi dokonale regulovat prostup světla do místnosti, nebo s nimi zatemnit vaše okna.

Další doporučené typy stínění : rolety bez vrtání, plisé rolety, rolety na míru, screenové rolety