Zastínění střešních oken

Home » Vnitřní stínění » Zastínění střešních oken

stineni do stresnich oken

Stínění střešních oken

Podkroví patří v každém domě k místům, kde je nejnáročnější udržet stálou teplotu. V letních měsících má podkroví tendenci se přehřívat, zatímco v zimě teplo uniká. Správně vybrané stínění střešních oken dokáže udělat s regulací tepla v podkroví opravdové divy. Vy si určíte, kolik světla, pokud vůbec nějaké, bude moci do prostoru pod střechou pronikat. V naší nabídce najdete nejrůznější druhy stínění, které dokáží vytvořit přesně takovou světelnou atmosféru, po které v podkroví toužíte. Pokud chcete stálý chládek, nelze než doporučit plisé žaluzie, jejíchž specifické vlastnosti zabraňují dlouhodobému hromadění tepla i pod velkým náporem slunečních paprsků.

737 739 714 – můžete si prohlédnou na vzorkovně v Praze – Stodůlky.

Připravíme vám stínění na míru vašim potřebám

Střešní okna patří k nejvariabilnějším typům oken, které mohou mít velké množství tvarů a velikostí. Neznamená to, že byste se museli spokojit s řešením, které vaše stínění vyřeší pouze polovičatě. Nezáleží na tom, jestli máte okna vyrobená od jedné z velkých firem jako Velux, Roto nebo Fakro nebo jestli vám je dělal někdo jiný. Stačí se s námi domluvit na přesných rozměrech a my připravíme žaluzie či rolety, které padnou do vašich oken jako ulité.

Kvalita české a německé výroby

Správně zastínit střešní okna vyžaduje výrobky, které splňují opravdu vysoké nároky. U nás důvěřujeme jen těm nejlepším výrobcům z Česka a Německa s dlouholetými zkušenostmi. Například střešní stínění od německé firmy ERFAL v sobě kombinuje nejenom efektivitu v regulaci osvětlení a tepla, ale také elegantnost provedení a kvalitu použitých materiálů. Veškeré žaluzie a rolety od nás jsou vyrobeny moderními procesy, které zaručují jejich dlouhodobou funkčnost a maximální účinnost.

Omezte otravný hluk

Každý, kdo někdy zažil déšť v prostoru pod střechou ví, že tlukot kapek do okna umí vytvořit někdy až nesnesitelnou stěnu hluku. I tady pomůže dobré stínění, protože kromě izolace světla velmi dobře izoluje i hluk zvenčí. Lidé v podkrovních bytech se tedy se správným zastíněním mohou užívat pohody, i když venku zrovna zuří vánice.

Skvělý doplněk interiéru

Díky obrovskému množství typů tkanin a materiálů se ze stínění střešních oken snadno stane nejenom vysoce praktický aspekt podkroví, ale také může hrát velmi důležitou roli v designu celého prostoru. Nabízíme stínění ve všech možných barevných variantách, které uspokojí i toho nejnáročnějšího interiérového návrháře.

Náš tip

Pokud hledáte zastínění, které vám dovolí co nejlépe ovlivňovat teplotu v podkroví nebo kdekoliv jinde, vřele doporučujeme Plisé žaluzie Duette, které jsou tvořené dvěma vrstvami plisované látky. Mezi látkovými vrstvami vzniká izolační vrstva vzduchu, která vám umožní přesně určit kolik světla, tepla či zvuku prostoupí do vašeho domova.