Home » Vnitřní stínění » Zastínění střešních oken

Stínění střešních oken

Podkroví patří k místům, kde je nejnáročnější udržet stálou teplotu. V letních měsících mají půdní prostory tendenci se přehřívat, zatímco v zimě z nich teplo uniká. Vhodné stínění střešních oken zajistí i v podkrovním pokoji optimální teplotu – tak, aby vám i během horkých či naopak chladnějších dnů bylo v místnosti příjemně.

Široká nabídka rolet i žaluzií do střešních oken

V naší nabídce najdete nejrůznější druhy střešního stínění, které vyrobíme na míru vašim potřebám. Ať už zvolíte plisé žaluzie do střešních oken nebo střešní zatemňovací rolety, vždy máte jistotu, že pořizujete kvalitní stínění s dlouhou životností. Správné střešní rolety či žaluzie dokáží eliminovat i venkovní hluk, například bubnující kapky deště, ale také izolovat teplo.

Proč si pořídit stínění do střešních oken u nás?

  • kvalita německé a české výroby
  • řešení ušité vašim oknům na míru
  • elegantní provedení
  • dlouhá životnost
  • manuální i elektrické ovládání dle typu žaluzií
  • na milimetr přesné zaměření jakéhokoliv typu stínění
  • precizní montáž

Stínění ušité na míru vašim potřebám

Střešní okna patří k nejvariabilnějším typům oken – mohou mít různé tvary, velikosti i provedení. Sehnat stínění do atypických střešních oken se může zdát jako oříšek. U nás ve společnosti MK rolety si zakládáme na tom, abychom vám vyšli maximálně vstříc a vymysleli pro vás řešení na míru. Nehledě na to, jak jsou vaše střešní okna velká, tvarovaná nebo zda pochází od jedné z velkých firem, jako je Velux, Roto nebo třeba Fakro.

Stačí si jen vybrat stínění a o vše další už se postaráme. Přijedeme k vám, na milimetr přesně okna zaměříme a vyrobíme vám rolety či žaluzie, které do nich padnou jako ulité.

Stínění české a německé kvality

Aby stínění do střešních oken bylo maximálně funkční a vysoce kvalitní, klademe na něj při výrobě ty nejvyšší nároky. Důvěřujeme jen těm nejlepším výrobcům z Česka a Německa s dlouholetými zkušenostmi, kteří požadované kvalitě dokáží dostát. Německá firma MHZ dává nejvyšší důraz na použité materiály, aby stínění do střešních oken bylo nejen funkční, ale také elegantně provedené.

Eliminace venkovního hluku

Snad každý, kdo někdy usínal v podkroví pod střechou, ví, že bubnující déšť umí nadělat někdy až nesnesitelný hluk. Vhodný typ stínění dokáže hluk kapek narážejících do oken eliminovat a vytvořit tak prostředí, v němž se vám bude dobře spát.

Tepelná i světelná izolace

Vhodným stíněním do střešních oken můžete regulovat nejen hluk, ale také teplo. Ideální volbou jsou v tomto případě plisé žaluzie Duette, které jsou tvořené dvěma vrstvami plisované látky. Mezi látkami vzniká izolační vrstva, která vám umožní regulovat množství světla a tepla proudícího do vašeho podkroví.

Stylový doplněk interiéru

Hledáte stínění do střešních oken, které nejenže splní svou funkci, ale stane se i stylovým prvkem interiéru? Vyberte si ze široké palety barev, vzorů i materiálů přesně tu látku, kterou dokonale sladíte s nábytkem či dekoracemi.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top