Plisé do střešních oken

Home » Vnitřní žaluzie » Plisé » Plisé do střešních oken

Pořiďte si látkové Plisé do střešních oken

Látkové žaluzie poskytují v létě chládek, v zimě příjemné teplo a po celý rok absolutní kontrolu nad světelnými podmínkami

Podkrovní prostory mají velmi specifické nároky na regulaci tepla. Především v letních měsících, kdy do střechy praží slunce plnou silou se může z podkroví stát doslova výheň, kde se nedá delší dobu vydržet.

Výběrem správného stínění získáte v boji s ukrutnou teplotou v místech pod střechou velmi efektivního pomocníka.

Plisé žaluzie se od klasických žaluzií liší tím, že jsou namísto hliníkových lamel tvořeny pruhem látky, který se stahováním skládá do harmonikového tvaru.

Kvalitní tkanina, z níž jsou plisé žaluzie vyrobeny nejenom zadrží světlo a žár v létě, ale v zimě také pomůže podkroví izolovat a teplo v něm lépe udržet.

  • jednoduché i dvojité látky proti přehřívání
  • vyrobíme na míru pro všechny typy oken
  • minimální hloubka okna 45 mm

737 739 714 – srdečně vás zveme do naší vzorkovny v Praze

Dvojitá izolace pro nejlepší výsledky

Pokud hledáte způsob, jak kontrolu nad klimatem v pokoji maximalizovat, zvolte Plisé Duette. Tyto žaluzie jsou tvořeny dvěma oddělenými pruhy látky a mezi nimi vzniká izolační vrstva vzduchu.

Dokáží proto nejenom uchránit před dotěrnými slunečními paprsky, ale i ušetřit za energii vynaloženou na oteplování místnosti.

Konec hluku z ulice i z nebes

Střešní okna mají jeden známý nešvar, a to je velká hlučnost v případě, že venku prší. Padající kapky dokáží v noci probudit i velmi silného spáče.

S plisé žaluziemi si zajistíte extra izolační vrstvu, která vás uchrání před hlukem a vy si tak můžete naplno užívat klidu i pod střešním oknem během průtrže mračen.

Jedinečný doplněk

Fantazii se meze v designu plisé žaluzií nekladou. V naší nabídce najdete obrovské množství barevných odstínů a kombinací, které se hodí do jakéhokoliv interiéru. Pokud je design vaším koníčkem, tak máte možnost se při výběru plisé žaluzií hodně vyhrát.

Nebojte se, že na vaše střešní okna se plisé nehodí

Ne každé střešní okno je vyrobené podle stejného mustru. Běžně se dají najít i střešní okna například trojúhelníkového tvaru či střešní okna okrouhlá. Nezoufejte, i na tato okna lze snadno namontovat plisé žaluzie. Stačí nám povědět přesné míry vašich oken a my už pak připravíme žaluzie šité přímo na míru.

plise pro stresni okna s listami
plise pro stresni okna s kotvenim hornim

Výběr hned z několika způsobů ovládání

Manipulace se střešními okny nebývá snadná a leckdy jsou položena tak vysoko, že se k nim běžný smrtelník těžko dostává. Pro tyto případy můžete místo manuálního ovládání zvolit motorické ovládání, které lze nastavit dálkově. Moderní ovládací systémy lze také připojit jako součást vaší chytré domácnosti.

Montáž a údržba

Instalace plisé žaluzií do střešních oken není náročná, pokud jí svěříte do rukou expertů. Vaše látkové žaluzie namontujeme a seznámí vás s jejich obsluhou a údržbou.

Hlavní výhody plisé žaluzií:

 

  • Možnost vybrat si stupeň zastínění na základě použité látky
  • Výrobky od předních českých a německých firem jako MHZ či Erfal
  • Vkusný a elegantní doplněk do každého interiéru
  • Rychlá montáž – pokud to svěříte odborníkům
  • Minimální nároky na údržbu (použité tkaniny mají antistatickou úpravu)
  • Pomáhají udržovat nízkou hladinu hluku v zastíněné místnosti
  • Vhodné pro střešní okna a jsou ideální i pro zastínění zimní zahrady

737 739 714 – přijďte se podívat na vlastní oči do naší vzorkovny v Praze