Látkové rolety na střešní okna

Rolety » Vnitřní rolety » Rolety do oken » Rolety na míru » Rolety na střešní okna

Rolety na střešní okna vám umožní snadno regulovat úroveň světla v místnosti dle aktuálních potřeb a současně vás ochrání před zvědavými pohledy sousedů.

V naší nabídce najdete různé druhy látkových rolet v mnoha barevných variantách. Vyzkoušejte, jak bude roleta na střešní okna slušet vašemu interiéru.


  • Dodací lhůty: jen 3–4 týdny
  • Max. rozměry: šířka až 150 cm, výška až 150 cm

Pro vás bez starostí

Poradíme vám a vybereme → vše u vás zaměříme → provedeme odbornou montáž se zárukou.


Rolety na střešní okna – cena

Stínící roleta na střešní okno Espiral

Stínící roleta na střešní okno

cena od 845,- Kč

šířka: až 250 cm
výška: do 250 cm

rolety na střešní okna Roto

Zatemňovací roleta na střešní okno

cena od 1 368,- Kč

max. šířka: 120 cm
výška: do 140 cm

roleta den a noc do střešního okna

Roleta den a noc 11-7372

cena od 6 292,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 150 cm

Roleta den a noc 11-7370 do střešního okna

Roleta den a noc 11-7370

cena od 4 628,- Kč

Šířka: do 150 cm
Výška: do 1500 cm

zatemňovací rolety na okna Velux

Zatemňovací rolety na střešní okna

Zatemnění střešních oken se obvykle vyrábí na zakázku tak, aby odpovídala přesným rozměrům.

Zatemňovací rolety na střešní okna zcela zablokují pronikání slunečního světla do místnosti, a to i v nejjasnějších denních dobách. Zatemňovací látka nepropustí světlo a také izoluje střešní okna, čímž sníží spotřebu energie.

Střešní okna se otevírají a zavírají ručně nebo pomocí motoru. Stejně jako tradiční rolety lze otevírat a zavírat pomocí madla nebo pomocí tyčí.

Motorizované zatemňovací rolety na střešní okna fungují pomocí dálkového ovládání nebo aplikace pro chytré telefony . Tato funkce je zvláště výhodná, pokud rolety otevíráte a zavíráte několikrát denně.

Universální rolety na střešní okna

Máte neobvyklá střešní okna a chcete si pořídit střešní rolety, které kombinují zatemňovací funkce s nejvyšší estetikou? Nebo jste možná unavení z oblíbených a vzorových způsobů zastínění střešních oken? Sníte o tom, že změníte charakter jakéhokoli interiéru způsobem, který vám zároveň umožní snadno ovládat množství světla pronikajícího do podkroví? Určitě vás přesvědčí námi nabízené universální rolety, ideální pro střešní okna neobvyklých rozměrů či tvarů.

Za zmínku stojí, že tento typ universálních rolet je také výbornou alternativou k nepraktickým závěsům nebo klasickým předokenním roletám, které nejsou vždy přesně sladěny s nestandardními střešními okny.

Rolety do střešních oken vypadají fantasticky i na těch nejneobvyklejších rámech a množství dostupných modelů střešních rolet, jak jsme již zmínili, vám umožní snadno sladit vhodné barvy a vzory se stávajícím uspořádáním – na rozdíl od vzhledu je to velmi Důležité! Podkroví jsou stále oblíbenější, a proto si také universální rolety do střešních oken získávají více příznivců.

universální roleta do střešního okna detail

zatemňovací roleta do střešního okna Velux

Rolety na střešní okna Velux

Naše rolety na střešní okna Velux se extrémně snadno udržují a snadno se čistí. Dlouhá životnost a kvalita hliníkových prvků předurčuje rolety do střešních oken Velux i do koupelen. Jsou extrémně univerzální a mohou ozdobit všechny místnosti ve vaší domácnosti. Ať už obývací pokoje nebo ložnice, ale také kuchyně a koupelny. .


Rolety pro okna Velux se instalují obzvláště snadno. Jednoduchý systém ​​rolet na střešní okna umožňuje namontovat roletu velmi rychle. Pokud při objednání rolet správně zadáte typ okna, lze roletu nainstalovat snadno.

Vodicí lišty lze jednoduše nasunout na rohové kování. Tato technika umožňuje úplné uzavření rolety k rámu okna. Jednoduchý princip, který vám umožní rychle uvést vaše žaluzie nebo rolety do provozu.

Často hledáte

Venkovní a interiérové stínění představuje nejen designový prvek, ale také značnou úsporu.

Sdílejte na sociálních sítích

© Martin Knittich | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top